אל תזלזלו פיקדונות בבנקים. פיקדונות – זוהי כנראה הדרך הבטוחה ביותר להשקעה, במיוחד משום שהוא מובטחת על ידי המדינה, בניגוד לשיטות אחרות של השקעה. קרנות נאמנות, הבורסות והמטבע, וכו ' לא נותנים אתה לא יכולה להבטיח כי תוכל להרוויח על זה: אתה יכול להישאר אובד עצות, אם לא נהרס. במקרה של פיקדון בבנק תוכלו תמיד לקבל את כספם בתוספת ריבית. גם אם הבנק ללכת תחת, אז את המדינה חברת הביטוח נחזיר את המחיר. פיקדון בבנק מובטחת על ידי המדינה בסכום שלא יעלה על 700,000 רובל, כך שאם כמות גדולה, עדיף לשמור את הכסף בבנקים שונים, ולכן התרומות שלכם בתוספת צפוי עניין כל בנק לא יעלה על 700,000 רובל. בשנת 2009, רבים היו יכולים להרוויח כסף טוב על הפקדה יותר, כי לריבית על הפיקדונות בפעם הראשונה עלה על שיעור האינפלציה. הבנקים בשנה האחרונה, עלה עניין קצב והלך מאמצים רבים כדי לגייס כסף עבור פיקדונות. על תרומות יכול להרוויח עד 18% ב רובל עד 12% בדולרים יורו. התנאים היו כאלה שכמות להשכרה, או אפילו את כל הסכום לפני תום התרומה בתשלום יכול להיות ללא איבוד עניין, שלא לדבר על העובדה תרומות עודכנו עם כובע חודשי, אשר רק מגביר את האטרקטיביות שלהם והרווחיות. אבל עובר זמן להתאמן עם שיעורים גבוהים על פיקדונות שמאל. בשנת 2010, הבנקים היו שיעורי בחדות נמוכה יותר על פיקדונות הבאה בשיעור מימון מחדש, אשר נפל לשפל שיא. עכשיו אנו מציעים בבנקים פקדונות של עד 11% רובל עד 6% בדולרים יורו. וזה לא הסוף: עקב גבוה נזילות, הפחתת שיעור מימון מחדש (בקצב שבו הבנק המרכזי מעניק הלוואות לבנקים מסחריים), הבנקים לרווחיות לקחת כסף מאנשים בריבית גבוהה כאשר הם יכולים לקחת את הקרדיט אחוז נמוך יותר של הבנק המרכזי.

בקשר עם מצב זה בבנקים על פיקדונות שנפתח לאחרונה נעשים יותר. בפרט, שבה אחוז עדיין גבוה יחסית, לא סיפק להשלמת התרומה, החודשי היוון. אין יותר תרומות להסרת סכום ההפקדה לפני תום התשלום ללא איבוד עניין (רק בקצב של הביקוש, המהווה פחות מ -1%). כל זה הופך את הפיקדונות Depository אטרקטיבי פחות רווחי. מה אנחנו יכולים לעשות עבור מי רוצה לפתוח פיקדון חדש או למי בשל תשלום הפיקדון והוא חייב להיות נחוש מהסכום שפורסם? להשקיע משהו אחר? מה עם אלה שאינם רוצים להסתכן, ורוצה לקבל אחוז מובטח של הבנק? פתח תרומה חדשה בשיעור נמוך, שהוא נמוך יותר מאשר האינפלציה? אבל אם אתה לא מרוויח וגם להפסיד כסף. רכבת עם שיעורי ריבית גבוהים על פיקדונות לא להדביק, וכאשר יהיה הבא אינו ידוע, כנראה כאשר המשבר הבא היה מגיע. אבל אז ריבית כזו, אנחנו כנראה לא יראה. הכלכלה הרוסית באותה תקופה יעבוד על באגים. ואם אתה מסתכל על הבא התחנה, שבו אתה יכול עדיין לתפוס את הרכבת הרכבת האחרונה היוצאת עם שיעור גבוה של הפיקדונות. תחנת – אוקראינה. חזרה בתחילת 2010, שיעורי באוקראינה הגיעו 26% מקומיים עד 16% בדולרים יורו. עכשיו שיעורי מופחתים, אבל עדיין אתה יכול למצוא עד% 23.5 בשנת מקומיים עד 14% בדולרים יורו, שיעור ברובלים, ככלל, קטנה. אם אינך סומך על Hryvnia, אז לשים לב דולר יורו, כמו ריבית גבוהה שלא תמצא בשום מקום אחר.

אז, מה עוד אתה יכול לתפוס תרומות כדי לפתוח עניין טוב. בנקים אוקראינים מציעים מגוון רחב של תרומות לתנאים שונים. זהו סיום של התרומה של העברה שלא במזומן, והסרת סכום ההפקדה לפני תום תשלום הפיקדון ללא הפסד של עניין הרבה יותר. ישנם פיקדונות מיוחדת תושבי חוץ (כלומר, זרים ביחס אוקראינה). כמעט כל הבנקים יש מערכת הבנקאות באינטרנט, המאפשר את עצמך לבצע פעולות להציג דוחות חשבון יתרות חשבון, לבצע תשלומים, לבצע העברות, להמיר מטבע אחד למשנהו, וכו 'לכן, בהתבסס על מטרות ויעדים ספציפיים, יש להקפיד על הבחירה והבחירה של הפיקדון הבנקאי. של היתרונות ניתן לציין, כי פיקדונות באוקראינה לא ממוסים, בעוד ברוסיה מס זה הוא 35% עם הכנסה גדולה יותר בשיעור מימון מחדש בתוספת 5% עבור רובל ו -35% עם הכנסה גדולה יותר 9% בדולרים יורו. כדאי גם ציינו כי תרומתם של אוקראינה, כמו רוסיה, מבוטחים על ידי המדינה בהיקף של Hryvnia 150,000 (600 אלף), כך שבמקרה של פשיטת רגל עליך להחזיר את הכסף. התכונות של הפיקדון הפתיחה יש לציין כי אתה יכול רק לפתוח הפקדה אדם (כלומר את נוכחותו האישית בבנק אוקראינה) או על ידי כוח נוטריוני כדי לפתוח חשבונות בשטחה של אוקראינה. זה גם הכרחי כדי לקבל דרכון, הגירה כרטיס תעודת מקור הכסף. תעודת מקור הכסף יכול להיות או הצהרה על יבוא הכסף מחו"ל (בעיקר מרוסיה), או כל מסמך אחר המעיד על מקור חוקי של כלומר בשטחה של אוקראינה (לדוגמה, פעולת הקנייה והמכירה הנדל"ן).

יצוין כי כמות הצהיר לא יעלה על 10 אלף דולר או שווה ערך במטבע אחר. כרטיס הגירה הצהרה משוכות במעבר הגבול במכס. תרומה UAH מועיל למי לעתים קרובות אוהב אוקראינה או לנוח שם. אין זה סוד כי Hryvnia נופל בחורף בקיץ גוברת. תנודות להגיע עד Hryvnia 100 עבור 1000. לכן, כדי לקבל ההכנסה המרבית עבור Hryvnia, חייב לקנות את זה בחורף. אתה יכול לפתוח קלט רב ולשמור על כסף בדולרים, ביורו או רובל, ובחורף באמצעות העברה הבנקאות באינטרנט (להמיר) ב Hryvnia, או הפקדה UAH בסכום מינימום של הפקדה, ובחורף כאשר Hryvnia Hryvnia נופל לקנות לחדש את הפיקדון. רענון של הפקדה אפשרית רק במטבע בו תרומה פתוח. אם ההפקדה פתוח דולר, אירו או רובל, בעיות עם השלמת תרומה לא יהיה, אתה פשוט להעביר את הכמות הרצויה של התרומה. ומה לעשות עם התרומה UAH? כמובן, אתה יכול לקנות את Hryvnia וברוסיה, אך רק בשיעורים נחות מאוד. על מנת לקבל הטבות Hryvnia והתרומה חייב להתחדש למעט חשבון הפקדה לפתוח חשבון נוסף כרטיס (כמה בנקים עם פתיחת חשבון הפיקדון על הפיק פעם כרטיס בינלאומי בחשבון פיקדון מטבע) שאליו אתה מעביר הכסף. ואם על חשבון כרטיס במטבע הלאומי, אתה מתרגם אותה רובל, הם הופכים אוטומטית Hryvnia. אנחנו גם יכולים לארגן חוזית המחיקות מחשבון זה לתרום. במקרה זה, הכסף יהיה מתורגם באופן אוטומטי בחשבון את הפיקדון. או שאתה יכול לעשות עם הבנקאות באינטרנט כדי להעביר את הסכום הדרוש מחשבון כרטיס האשראי שלך על ההפקדה. ומי יוצא לחופשה, אנו יכולים להציע הפקדה לחיסכון כסף לחג הבא באוקראינה. שאר Hryvnia החג לא תמורת רובלים, ותרומות פתוח UAH, וכשאתה הבא לבוא אוקראינה להירגע על הריבית שנצברו. בקר באוקראינה להרוויח ולהירגע! אלכס Gorbushin.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.