לעצמנו אנחנו חייבים להיות השינוי שאנו רוצים לראות בעולם גנדי דינמיקה מתמשכת, בתרחישים הנוכחי לאומיים ובינלאומיים, הציג התחרותיות אגרסיבי, מאוחדים עם השילוב של משאבים מעורבים בכל ארגון להשגת מטרות שלה כל בתרחישים אלה ב- dondeâ משתתפת דעה פרו לכבוש שווקים חדשים בזכות שלו מוצרים ושירותים המוצעים על ידי התמודדות עם הצרכים, דרישות שנדרשים הצרכנים. א. כל שזה בשילוב עם ההתפתחות הטכנולוגית, לידע ניהול חדש אשר נרקמו ונתן דרך פרדיגמה ניהולית חדשה, אשר favours הישימות, ההישגים של חברות, הא conllevado זה ספר ניהול האוניברסיטאות, להזדהות עם הפרדיגמה החדשה שהגיח והגדרת המאפיינים המנהל, בוגר בניהול ממה זה נוצר, נפגשים כדי להבטיח כי הביצועים שלו, תכונות, מתכננת, פעולות, אסטרטגיות, מבינים בתוצאות המאפשרות להם להשיג הצלחה להיות מושגת על ידי כל חברה, במיוחד זה כאן ועכשיו. זה נכון מאוד כאשר מצביע, כי היקום של ידע היא יותר ויותר דינמי יותר, האתרי, אשלייתי. עוגנים קונספטואלית אשר איפשר לנו למקד את הסטיות שלנו בזמן עברו משמעת, interdisciplinarity, המקיף, ולבסוף הטרנס-disciplinarity. טשטוש הגבול של דיסציפלינות לבנות ומשליט עוצמה בדרך חדשה של בניית ידע, כל זה מוביל פרדיגמות חדשות, הכוללים לא רק הפעולה של השחקנים המעורבים, אך מה אמור לשמש כדי לקבל תוצאות על פי המציאות של הרגע. א.

כי לא בתי הספר של המינהל להמשיך ללמד, אספקת ידע בעבר, עליך לספק אקורדים כדי מראש כי שיווק, טכנולוגיה, יצירתיות, חדשנות, liderazgoa ניהולית חדשה, אשר הבין את היקף enfoquesa חדש, וליתר דיוק, אלה כי הצליחו לשלב את האגף עובד עם הטכנולוגיה החדשה, כדי לעודד יצירתיות, חדשנות, לתת מעבר לשימוש conocimientosa החדש היבטים אנושיים הנובעים מן האישיות, התנהלות, מניפסט comportamientoa שבו יש המיומנויות, כישורים מפותחים, להבטיח יעילות, יעילות, השתתפות המטרות שהוגדרו. מרסלו לזניה על החשיבות של זיהוי עם הפרדיגמה החדשה אומר, לקחת בחשבון, כי העולם מורכב של היום דורש מחשבה מורכבים, משמעות הדבר היא לשנות את תרבות העבודה לפני. ICTs הפכו אפשרי בעולם הגלובלי בו שיתוף היא מילה בעלת משמעות הפוכה של האנט. צריך להתגבר מעשי תחרות להתעמק דרכים לשיתוף: נישה, עסקים, שווקים, מידע, ספקים, לקוחות, מטרות אסטרטגיות וכדומה. כדי למקסם את הפוטנציאל היצירתי לבין יכולת למידה של ארגון, זה הכרחי דירקטורים ומנהלים שלו להבין את קשרי הגומלין בין מבנים רשמית רשתות פורמלי autogenerative. הראשון הם קבוצה של סטנדרטים וכללים להגדיר קשרי גומלין בין אנשים ומשימות וקבע את חלוקת הכוח בתוך הארגון.

הגבולות מוגדרים באמצעות הסכמים חוזיים שתומכים משנה (מחלקות) ופונקציות מוגדרים היטב. מבנים רשמית מתוארים במסמכים רשמיים של הארגון דיאגרמות ארגונית, תקנות פנימיות, אסטרטגיות והליכים שלהם. להפך, המבנים לא פורמלית הם נוזל ורשתות תקשורת שליטה עליהם. הרעיון של הרשת הוא המאפיין מתהווה של ארגונים חדשים. היכולת פנימי מובנה בצורה של הרשת והופך ביחס הסביבה ערך מפתח בארגונים. הכוח החיוני של ארגון הגמישות שלה, את הפוטנציאל היצירתי שלו, את יכולת הלמידה שלו – טמון דווקא היכולת להפיק רשתות בתוך ועם הסביבה. פריירה חואן מדבר על ארגון ממשק, כלומר, מתוך כך שהוא מעוגן מעו במהירות ותוצאות ductility בפרוייקטים מחרטה, בקיצור, בתי הספר של ניהול יעדים צריך לזהות מה צריך להיות הידע הניהולית שיש למנהלים בעתיד, כדי להבטיח אלה יוצרות אוהדת בביצועים שלו, יותר כאשר חברות יצרה שינויים שלהם מבנים, ניהול, ניהול משאבי אנושההסתגלות של טכנולוגיה חדשה אשר יותר ויותר יש מחזור חיים קצר, אשר מחייבת של ניהול תהליכים המנצלות את sua mientrasa פוטנציאליים לא נעלמים. צריכה להיות משולבת על הטווח, ההשפעה אינפורמטיקה יש פריחה, השפיעו החדש תרבות ארגונית, לכפות את המחלקות קלאסיקות של תכונות, להיות reformulated כדי לתת דרך תהליכי ניהול עקבי יותר, בהתבסס על תוצאות המערבת שימוש נכון של זמן ועלויות מושקעת. לכל זה יש להוסיף, כי הכרה עצמית של המנהל העתידי, aspectoa לא כדי להיות מוזנח, גילוי צריך להיות מעודדים א. החולשות ליצור התנהגות לא עקבי עם הביצועים שלו, סקירת א. העוצמות, כדי לקבוע כיצד הערכים שלהם, א. א. asâ משולב עם כוח להשפיע, לשכנע ב- pro של המשאב האנושי נמוכה Office להיות מזוהה לחלוטין עם החברה, עם המנהיגות שלו. אני חושב, כי מקבלים הזדמנויות לפי עסקים בהתנהגות בשלב הנוכחי, ניהול בתי הספר להביא את אחד התפקידים דטרמיננטה יותר מאשר מה כה מעודדות, אחרת, לא מביאים solucionesa המחייבים ארגונים יש השתתפות מקדימים אשר מעדיף אותו. הוא תקף מאוד יש המתנות מה הוא אמר כי יש צורך הוא לזהות ולשלב צורות שונות של הארגון של ידע (משמעת, הבינתחומי, רב תחומי, transdisciplinary), כל המופיע פרדיגמה חדשה אשר favours חברות. רופא בחינוך; תואר שני בניהול של חברות: איכות ויעילות; מהנדס חינוך – מנהל; עורך דין. חוקרת ופרופסור שחושפת UC לתארים מתקדמים. תוכנית לתארים מתקדמים מרכזת התמחות איכות ויעילות, מתחם לתארים מתקדמים, פרצופים, UC עסקים חדשניים DEPROIMCA EXATEC * למצוינות חינוכית פרס המועצה איברו-אמריקאי

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.