שוק המט ח הוא חיה שונה לחלוטין לעומת התיק. השוק תיק פתוח בתוך תקופה קבועה של זמן, בדרך כלל משעות הבוקר עד בשעות אחר הצהריים. לאחר מכן, השוק נסגר ולהפסיק s e כל הפעולות. אבל שוק המט ח לא נסגר. הוא פתוח 24 שעות ביום, 5 ימים בשבוע למעט בסופי שבוע. העובדה כי שוק המט ח הינו פתוח 24 שעות היא משהו חדש לגמרי עבור אופרטורים רבים. מט ח אין המרת הפיזי המרכזי בו פעולות מתבצעות, מאז פורקס הוא שוק גלובלי כאשר מרכז מתחיל לפתוח, אחרת הוא סוגר. זהו דבר חשוב מאוד, אופרטורים במט ח חדש חייב להבין.

מאז n אין פתיחה או סגירה של שוק המט ח, הרוב של אופרטורים חדשים מבולבלים, לא יודעים מה הוא הזמן הטוב ביותר לביצוע הפעולות. כך הם יושבים מול המחשב כל היום, בסוף שהם בסופו של דבר מותש. דרך חכמה של חלוקת יום 24 שעות ביממה נמצא 3 מפגשים של 8 שעות. שוב אם מחלק כל מפגש 8 שעות ב- 4 שעות שימוש בתרשימים 4 שעות. עם אופנה ללכת קריאת מאמר זה, אני יסביר איך הוא כי חלוקה זו הגיוני עשוי לסייע לך להבין את שוק המט ח. שוק המט ח נשלטת על-ידי 3 מרכז חשוב מאוד, 3 מפגשים אלה יסייע לך לזהות כמה פעולה הסיכון ואת מחיר יש בכל הפעלה. 3 מרכזי הממוקם בשוק המט ח הן אסיה, לונדון, ניו יורק.

כל הפעלה חופפים עם אלה אתרים 3. אנו נתקשר כל הפעלה כדלקמן: ההפעלה אסיאתי, ההפעלה בלונדון, ההפעלה של ניו יורק. הפעלה של אסיה: רוב נפח של פעולות במהלך הפעלה זו נעשית על-ידי סידני, טוקיו, הונג קונג וסינגפור. רוב המפעילים העיקריים הם יצואנים מסחריים, בנקים מרכזיים. בשל אלה הבנקים המרכזיים מתחרה לזה בשוק המט ח, מחיר במהלך הפעלה זו הוא עצבני ביותר. מפגשים-לונדון: לונדון היא בירת המט ח בעולם בשל שלהם נזילות גבוהה ב- שוק המט ח. פריז, ז'נבה, פרנקפורט הם הראשי במהלך הפעלה זו. תנועות שגרמה במפגש זה חשובים מאוד מאז סכומי כסף גדולים מעבר בהפעלה זו. התנועות שנוצר לתת לך המון מידע על איך זה מרגיש בשוק. פגישה בניו יורק: ההפעלה של ניו יורק הוא השני בגודלו אחרי לונדון בשוק המט ח. בשני השווקים לחפוף בבוקר כאשר בניו יורק הוא פתיחה וסגירה של לונדון. זהו הרגע בפעולה יותר בשוק. זה צירוף מקרים בין ניו יורק ולונדון היא כאשר יש פעולה נוספת בשוק המט ח, מגמות חדשות נוצרות או מגמות הישן לחדש שוב.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.