עבודה מהבית יש יתרונות רבים, אתה יכול לקבל אפילו יותר אם מאורגן כהלכה ואם למיין, משקיעה הציוד המתאים. הרבה יכול להגיד על עבודה מהבית. כשם שיש מספר יתרונות, ישנם מספר מכשולים להתגבר. אם אתה עובד בבית, ודא כי Office מרווחים. אם הוא מבולגן מפוזרת, העבודה הופכת מאבק. הרבה זמן מתצרוכת לגלות מה שאתה צריך, אשר מפיק את התפוקה ואת הרווחים נמוכים יותר. ראשית, עליך לזהות את התחומים העיקריים של המשרד ותפקידו.

לדוגמה, יש שולחן יכול לעבוד על בסיס יומי. היא עונה על צרכיך? הוא אותו הורה? אם ברצונכם לשנות משהו? קח ללא תלות בזמן עבודה מהבית, כדאי לנתח כל כך המשרד שלך פועלת. למרות המערכת הנוכחית עובדת, דברים משתנים. זה מועיל לארגן את הכל מחדש מעת לעת. צוותים של מדעי המחשב הם דוגמה טובה. אם אתה משתמש במחשב בעבודה, סביר להניח יש גם חלקים אחרים של המחשב. אם יש לך הכל בהישג יד, לא יצטרכו לקום ולעבור כל הזמן לבצע משימות מסוימות.

לדוגמה, עליך לשמור קבצים לתקליטור לעתים קרובות? אם כן, ודאו שיש מלאי גדול של תקליטור סמוך, לא בצד השני של החדר. הסדר חשוב בדיוק כמו בתהליך הקמה. מה יותר, הולכים יד ביד. לכן, יהיה לך כל מה שאתה צריך נמצא במקום הנכון. אם הכל מכוסה עם ניירות, קבצים, annotators ואובייקטים אחרים, לא נחשב המשרד שלו מקום נעים. לקחת את הזמן כדי למיין את שטח שלך כדי להפוך אותו לאזור מרגיע ומסביר. במילים אחרות, משרד מאורגן יפיק יעילות יותר, פחות מתח, יום העבודה למהנה יותר עבורך. לא משנה כיצד מבולגן במשרד שלך בשלב זה, לשכוח הבעיות ולהתמקד מה אתה באמת רוצה להשיג. הוא גם רעיון טוב לקנות ציוד טוב יותר של Office, כדי לפשט את החיים שלך. לשקול קניית ארונות לאחסון הניירת. בחר לעבוד הרבה יותר טוב מאשר המדפסת הנוכחי. אולי אתה יכול גם להשקיע שולחן העבודה החדש. אם הכל מוביל יעילות טובה יותר בעתיד של המשרד, השקיעה המאמץ שווה.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.