הכנסה פסיבית

אני רוצה לספר לך את זה ממה שאני נתקל כאשר התחלתי לקרוא ספרים על מימון, השקעה והצלחה. עד שנת 2005, לא בגדתי הספרות הזאת לא רלוונטית, אבל אירוע אחד שינה את כל חיי סבלתי. אני אוהב ספרים בלע, כמה לקרוא 2-3 פעמים. כל הספרות העסקית המאוחדת, היא קריאה לפעולה כי אמר, לנסות לפעול, תראה, ליצור. אבל איך? זה יוצר, אם אין לך את ההון הראשוני? איך אני יכול ליצור עסק, אם אין ידע, אין מורה שיכול לעזור בזמנים קשים, ולתת תמיכה. עכשיו אני מבין מה שחיפשתי מוכן להתמודד עם אנשים אחרים, לא רוצה לחשוב על זה, וניסו להגיע gotovenkoe. אני באמת לא מבין הוא לא היה מוכן לעשות כדי ליצור משהו שהעולם העסקי אינו זקוק למורה אשר כונן ולהציע מה לדפוק בדלת ואומר שיש. אחרי שקראתי את קיוסאקי, וכנראה כמו התחלתי להתעניין בתחום הנדל"ן רבים. התחלתי לקרוא את הדיווחים, מחקר שוק, עבור הבנקים החיפוש של ההלוואה, חישב את סכום ההשקעה, ושרפו אז. לקח לי רק חודשיים, זה היה לגמרי מאבד עניין. זו התאפשרה על ידי שני שני דברים הראשון: חוסר ניסיון, השני, העדר הון ופחד לרוץ במעלה החוב לבנק. אנחנו יכולים לומר כי זה הפחד מכישלון.

לאחר קריאת כל קיוסאקי, סאל מעוניין יותר ספרות רצינית. יום אחד, פנקו את עצמכם ואת אשתך בטלפון סלולרי, הלכתי לחפש אותם כדי לכסות. סכום לקנות חגורה, אני לא רוצה, אני רוצה תיק שחור רגיל (גרב), אבל מה שלי אכזבה כאשר הוא לא מצא דבר. חודשיים לאחר מכן, ידעתי את העלות של מכסה כזו, ידע איפה ואיך לעשות אותם, מצאו את המפעל, הלקוחות נמצאו Jur. אדם שבאמצעותו אפשר היה לעשות את כל זה, אבל היה דבר אחד. אפילו לקוחות שרצו התפתחות בעתיד, וחסכונית להיות הנסחרות מ 1000, אבל זה מינורי לעומת העלות של מוצרים סיניים. מחיר מכירה של מוצרים סיניים היה שווה למחיר העלות של מכסה שלי. אז היה לי את הרעיון הזה כדי להסיר את השטיח, אם כי מדגם של מכסה שלי להגן על הטלפון שלי עד עצם היום הזה. שישה חודשים מאוחר יותר, היה לי ידע מספיק כי ילמד מישהו אחר. לאחר שעבד במשך חודשיים NPF, אני יצר אתר פשוט מאוד המוקדש קרנות פנסיה וקרנות נאמנות. באותו זמן חשבתי שזה נושא חם, ורציתי לספר לכולם כמה כיף ורווחי להשקיע. לאחר השקת האתר thefinancier.ru הופתעתי לגלות כי זבל כזה, תריסר בגרוש באינטרנט. יועצים פיננסיים, סוחרים, בנקאים, חברות ניהול, ועוד רבים אשר כל ניסה להביא את היופי של השקעה עמנו מדינה ענקית עם pomo0schyu אינטרנט. נכתב על ידי האתר יד, היה קשה למלא, היה צריך לקבוע כל קישור בנפרד כדי ליצור דף, להכניס אותם לאתר. חודש לאחר מכן, עזבתי הכל. זה לא היה נסבל. Thefinancier.ru החלו לחיות את חייהם. כעבור שבועיים, יש לי רעיון חדש, כלומר פורום הכלכלי הגדול. זה היה סופר. פורום אפשרה לי להרחיב את האפשרויות שלי. אני שקוע לגמרי בתוך זה. האם לקחת הביתה, הוסיף העיתון, מונים.

הבעיה שאני מנסה לפתור תנועה באמצעות שותפות, כלומר, חיפוש של משאבים מעניין, אבל ביקר לעתים רחוקות. הצעתי להם מקום על קישור בתפריט בפורום שלי, והוא יצר סעיף בפורום על המשאבים שלהם עם קישורים לאתרים שלהם. שכן גם שלט על המשאבים שלהם ולאפשר סעיף מינהלי של הפורום. זה עזר לא רק להעלות את ההשתתפות, אלא גם להצטרף לפרויקטים לשתף מידע ומבקרים. למה ליצור משאב נפרדים עבור כל אחד בפורום צר, שבו אתה יכול להפגיש משאבים מרובים. הרעיון של שילוב שנתפסו שלי. אם יש בפורום, אז אנחנו צריכים עוד משאבים, יותר חזקה ומושכת. למרבה הצער, תחום שנבחר, היה thefinancier.ru לא טוב כמו שציפיתי. זאת בשל שמו נשכח העניים ואת הנוכחות של financier.ru אתר אחר מתחרים, צריך למצוא אחר שם. כאן, אשר הומצא בתמורה. העברה בוצעה באתר thefinancier.ru, למרות שזה לא הביא את הפופולריות של הפרויקט. בתוך הלוגו לשנה וחצי הבאות הפרויקט תוכנן שהוזמן העיצוב בחברה. כדי ליישם החלום שלי, זה לקח לרוץ על גדות בסנט פטרסבורג לקחת את הקרדיט, אבל עשיתי את זה תחת% חיובי מאוד בתנאים נוחים. היום, ביום השלישי לאחר תחילת, אחרי כל המהומה הבעיה, יש לי, שלו יצרתי אכן אחד הפרויקטים הגדולים באינטרנט. כן, אין לו נוכחות, אבל זה כבר סיפור אחר, הדבר העיקרי יצרתי משהו שיכול לעזור לאחרים לעשות את העולם למקום טוב יותר. עכשיו אני מבינה מה זה אומר לעשות את מה שהוא אוהב. עבר יותר משנה, אבל אני עדיין מלא התלהבות ואנרגיה, הם 100% בטוח כי לאחר 6-8 חודשים של נוכחות של פרויקטים שלי הוא כזה אני יכול לשים הצהרה על השולחן, החברה המנהלת, אשר פועלת כיום. זה יהיה עוד ניצחון. אני מקווה שהמאמצים שלי יעזור למישהו לעשות משהו טוב יותר. אני לא יודע, אבל אני מקווה.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.