חיסונים מוחל על כל מין הם אלה מיקרואורגניזמים הגורמים מחלה צוין, אבל הודות ההתקדמות הרפואית, יכול להרוס את המערכת שלך ולהפחית את השפעתו, בצורה כזאת, כי הגוף מקבל את האות של הרוע מבלי להיות חולה. לפיכך, ההגנה הפעילה הגוף לפעם הבאה הרשע הזה מופיע. לא תמיד גולן טלקום. החתול חיסונים חשובים מאוד, במיוחד אם היא פועלת נגד וירוס, שכן אלה רק ניתן לשלוט על פי התגובה החיסונית בעל החיה. אם יש לך הגנה נמוכה, חיסונים ניתן להשתמש, אבל זה כמעט תמיד מסתיים להיות חולה. תמונות של חתולים יכול להיות מיושם בדרכים רבות, אך הנפוצה ביותר תת עורית, כלומר מתחת לעור. מה לעשות חיסונים לחתולים, היא ליצור תגובת בגוף, יצירת התאים שהורסים את הפולש, ומוגן מאותו הרגע החתול נגד הרוע הזה בזכות נוגדנים. הראשונה חיסונים לחתולים הם: La משולש חתולים (כפי ששמו מרמז, מכיל 3 וירוס); נגיף לוקמיה של חתולים, את Antirrabica. הכל החל מ- 2 חודשים של גיל, אבל Antirrabica אינם צריכים לחול לחתולים בהריון, כמו זו עלולה לגרום נזק או מומים כדי העוברים.

בטח כשאתה לוקח את החתלתול שלך כדי החיסונים הראשונים לא יפחד, כי יש לו מושג איזה חיסון. הדבר החשוב הוא כדי לגרום לו להרגיש טוב, שקט, בטוח, את זה במקום יותר נוח ככל האפשר למנוע מתח רב מדי. תמונות של חתולים העוקבים אחרי הראשון יהיה קצת יותר מסובך; אל תדאג אם החתול מתחיל לרעוד, כדי להסתיר או כדי לא ללכת למרכז וטרינרי. כאשר חתולים חיסונים ללכת מוחל, מומלץ להחזיק את החיה בחוזקה (במיוחד אם אתה לא יודע איך הוא יגיב) ולנסות לא לזוז הרבה, כמו חתול מפוחד או כועס הוא בעיה גדולה. תמונות של חתולים בכל שנה צריכים להתחזק אחרי יוחלו בפעם הראשונה במהלך החיים של החיה, אבל זה מאוד חשוב לא יחולו על החיסונים החתול חולה (עם פגושים נמוכה) או לחוץ מאוד, עדיף לחכות במזרח שקט אז הגוף יכול להגיב כראוי את הזריקות האלה של חתולים.

אם רכשת את החתלתול, מומלץ לדרוש להם לתת חיסון האישור חתום על-ידי וטרינר, עם הנתונים של הממונה וזיהוי של החתול, כל אלו הדרישות הנחוצות עבור חיסונים בסטנדרטים וחתולים מעודכנים. אבל אם החתול עדיין לא קיבל חיסונים, זה הכי טוב שאתה הולך לבית מרכז וטרינרי וסקירה של כל חיסונים לחתולים. חשוב לדעת את זה אם לא היה עדיין אין חיסון לחתולים, אתה חייב להיזהר ולהימנע את מגע מינימלי עם חתולים אחרים, עצה נוספת היא לא רוחצים את זה עד 10 ימים לאחר החלת את החיסונים לחתולים, מאז זה יכול להדגיש את זה, ובכך להקטין את התגובה החיסונית, ואף לנזק ההשפעה של החיסון. בעיה זו אינה קיימת כאשר החתול נהנה במים, ואז אין שום בעיה, בתנאי שהוא יבש ביסודיות לאחר האמבט.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.