זה קל מאוד לעשות טעויות בקורות החיים קשה מדי לתקן את הנזק שנגרם. לאחר מכן, כדי למנוע מהם הוא חיוניים, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתה מחבר אותו. להלן עשר הטעויות הנפוצות: · שגיאות של נוסח, איות, סוג: קורות חייב להיות, בהקשר זה, כי אתה מתאמן כך מעסיקים עתידיים לא כדי לקרוא בין השורות ולהסיק מסקנות לגביך עשוי להיות שגוי, חושדים כי אתה לא יכול לכתוב, או שאינך מעוניין. · חוסר פירוט בהם הישגים השיגה: להם המעסיק אותם מעוניין יודע מה היו ההישגים שלך, יותר מאשר את הפעילויות באותו יום desempeñaste יום. לכן, בנוסף הצבת השם של הפוסט הזה את desempeñaste, לדוגמה מנהל מסעדה, עליך לציין אם אתה reclutaste, לקח, אימן סגל ועובדים כמה אתה supervisaste. · דגש על פעילויות ולא על ההישגים: לא קשה ליפול לתוך שהספירה פשוטה של השיחות משימות התקבל, ניצוח תזכירים, המתארת את החשיבות של העבודה לקוי. עדיף לכתוב פסקה פשוטה המתארת את ההישג: שימוש בבורר השורות 500 לקבל שיחות אז זה פירט מזכר, שלח אותו, ואחסון בארכיון זה במחשב שלך לשימוש עתידי. · קורות חיים אותו בלי אישית, כל חברות הספנות: המעסיק אוהב לדעת שלקחת את עבודתו של כתיבת קורות חיים מיוחדת כדי לשלוח.

הם רוצים להראות כיצד יכול לבצע בארגון הספציפי הזה. · אורך לקוי של קורות חיים: למרות כמה מומחים ממליצים כי זה לא יעלה בשתי חזיתות. לא ישנם כללים קבועים. שמור קורות חיים קצר ככל האפשר הוא טוב, אבל בלי לסכן את עוזבת את המידע הרלוונטי. · מצגת המסכן של המטרות אישי ומקצועי: תאמינו או לא, קראו חלק זה של קורות החיים שלך. לא לכתוב משהו מעורפל, לדייק ולהתמקד הצרכים של החברה שבה אתה מחיל. · ניצול לרעה של פעמים מילולית: הוא הכי טוב להשתמש בפעלים מצומדת (נפתר, מאומן, בפיקוח) כי הנגזרת מהותית של אותם פעולות כגון רזולוציה, אימונים או פיקוח. מדרשת רוח הגולן. · השמטת מידע חשוב: כמה מועמדים לעזוב דרך התמחות, לדוגמה. כדאי לך לעיין אצל רמי יהושע כדי לקבל עוד מידע.

עם זאת, הכישורים למדו בה נוטים להיות בעל חשיבות מעסיקים עתידיים: ניהול זמן, לומד קודים קודים אתיקה, ואני אפילו בגדים ואחריות. · מקום מדי מידע חבוי: ממלאת את כל עלה לצד השני. להשאיר שוליים מתאימה, המשמש אותו סוג של מכתב כל קורות חיים, אלא אם יש לך סיבות טובות כדי לעבור לאחרת בפיסקה, בסופו של דבר, לארגן אותה באופן חזותי כדי שזה נחמד וקל להבין. · מידע של איש קשר שגוי או לא מעודכן: נפוץ מאוד לשכוח הוא לשנות מספר הטלפון עם המעבר הוא, או לשינוי הנייד. אל תשכחו לשנות את קורות החיים שלך. אפילו אם ייקח לך זמן, זה יש להשקיע קצת דקות כדי לוודא עשר הנקודות לעיל הם לפי סדר: ובלבד קורות החיים שלך נלקחת בחשבון ו, בסופו של דבר, להקל על שלך וההסתגלות שלהן.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.