אין קשר בין ארוחת בוקר רע לבין בעיות בריאות רבות! האם ידעת כי הגוף שלנו מורכב טריליוני התאים ועליך כי לשמור אותם חומרים מזינים מעל 100 בריא במהלך היום, כל יום? הכל אתה אכל היום אנחנו יכולים לחלק לשתי קבוצות עיקריות: הקבוצה הראשונה מספק אנרגיה (חלבון, שומן, פחמימות). הקבוצה השנייה מספקת חומרים, תיקון ובנייה של תאים (חלבונים, חומצות אמינו, ויטמינים, מינרלים, יסודות מיקרו ועוד). אתה gastaste כוח היום כאשר היית ער, הגוף שלך בשימוש חומרי בנייה הערב להתחדש. הגוף שלך מתעורר בבוקר ויש 100 טריליון תאים אשר הם אומרים בביחד, לתת לי מזינים ואנרגיה כי ביליתי אתמול. ו מה נותנים לגוף שלך בבוקר? חתיכת טוסט עם ריבה וקפה עם סוכר. אלה הם פחמימות פשוטות מיד הם מתעכל, שהוסב הסוכר בדם. הגוף שלך מבקש יותר 100 חומרים מזינים אבל לתת מה?: סוכר!. העלאת רמת הסוכר בדם, כופה את הלבלב לייצר אינסולין נוסף.

אינסולין לוקח את הסוכר מהדם וממיר אותו לתוך השומן. רמת סוכר נמוכה בדם. אתה מרגיש רעב, חולשה או עייפות. הרעב = צורך פחמימות (שוקולד, קפה, כריכים, ממתקים, עוגיות, עוגות, שתייה, מיצים, ועוד). התוצאה: רמת סוכר עולה שוב. כל זריקה סוכר מלווה על-ידי גל של אינסולין. מחזור זה חוזר על עצמו לאורך כל היום, לפתח תלות פחמימות.

התלות פחמימות עומסים, מחליש את הלבלב, אשר יכול להוביל לסוכרת, יתר לחץ דם, עודף משקל. מדי סוכר בדם פוגעת בכלי הדם. סוכר מוגזמת להפוך אדם עם עודף משקל על-ידי אינסולין, או להעלות את זה רמת טריגליצרידים וכולסטרול. אם תבחן עם מה שאתם אוכלים, התשובה היא: דבר שממלא את הצורך יומי מזין! ואת הכל מתחיל עם ארוחת בוקר רע!. או, אם אין לדלג על ארוחת הבוקר, משהו נפוצה אצל חלק מהאנשים, אתה פשוט retardas מחזור כמה שעות. האם ברצונך לדעת מה תהיה ארוחת בוקר טובה בשביל זה? זה חייב לעמוד בשלושה תנאים בסיסיים: לחדש מזינים בשימוש על-ידי הגוף שלך בזמן שישנת לך להתחדש. לספק לגוף אנרגיה המשמש בעבר 24 שעות. לא הרבה להעלות את רמת הסוכר בדם, או לא מתעורר הלבלב. לסיכום, חידשה פארא comenzar להתחיל טוב את היום אנחנו צריכים, את החומרים המזינים ששימשו במהלך תוספת לילה, מדי יום תזונתי צריך לאזן, מדי יום תוספת אנרגיה. איפה אני יכול להשיג כי ארוחת?

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.