העולם של ניחוחות התדמית מיוחד והלימודים תמיד היה עלינו. ניחוחות שילוט בעולם הפנימי, לעורר רגשות וזכרונות. בעוד בשמים עבור אנשים רבים לתרום הרווחה, ריחות בעולם החי הן – עבור כיוון או למשוך – שותף חיוני לעיתים קרובות. על-פי דוחות מיוחדים, תאי חוש הריח האף יכול לתפוס מעל 10,000 ריחות שונים. תוצאות המחקר להוכיח כי אנו אנשים בבחירת שותף של ניחוחות מושפעים. המוקד מדענים כדי לגלות אילו ריחות במידה יכול להתערב שלנו בתחושות של חקר המוח. ניחוחות יש ישירות על החלק העתיק ביותר של המוח האנושי, אשר משחקת תפקיד חשוב ב- הופעתה של רגשות ושיוכי. תמונות אשר מופעלים על ידי ריח התואמות טופס זה.

במנדרין, אנחנו חושבים אולי ניקולס או חציר בחגים חווה. למה משמשים ריחות שונים בהזדמנויות שונות? במקטע אישי בשמים משמשים עצמו סגנון קו תחתון. בהתאם למצב הרוח, הבחירה של בושם ולאופייה אירועים או מצבי רוח שונים. לבסוף, היא מושכת גם לא כל יום באותם בגדים. השפעת ריחות על הרגשות מנסה האדם (בדרך כלל שלא במודע) גם באמצעות בחירת בשמים שונים באינטראקציה חברתית לשימוש: ניחוחות תהיה החושני, נלהב, מרענן ונעים אל עצמנו ואל אחינו בני האדם. – מזרחי, פרחוני או במיצי לכל אחד יש העדפות משלו. כיצד היא מושפעת על-ידי הכוח של ניחוחות מבחינת צריכת? כיום ניחוחות משמשים יותר ויותר כדי ליצור מגוון של מוצרים לצרכנים.

מאמרים רבים עבור שירותים ומטבח מבושם, וכך עשה היפות של האף של הלקוחות. לימודי להוכיח כי אנשים זמן רב יותר שוכנים חנויות או פסים, אם זה מריח נעימה אלה. אתה מרגיש בנוח, ו: לא מבושמות הדרך! ניחוחות וממריצים את הגוף, הנפש, הנשמה. למשל, מנורות הבושם, להבטיח נוחות בתוך ארבעת הקירות משלך. ריחות שבקיבוץ – אניס, קינמון להעביר את תחושת חמימות לנחם אותנו בעונה הקרירה, לבנדר בעלת אפקט מרגיע. טעמים משפיעים על מצב הרוח. כבר המצרים לשים של תמציות צמחים ארומטיים – הם מעורבים מתכשיטים ושמנים עם חומר שעוותי או resins שממנו הם בצורת חרוט. בחר כדי פאה (הרגיל אלגנטי לנשים), נמסו הם להאט כמו במסיבת הערב, השקינו לעונד עם חומרים ריחני. . שמנים ארומטיים משמשים כיום בין שאיפה ומסאז'ים. ניחוחות ליצור אווירה, זה הניתנות להשגה באופן פעיל והן באופן תת הכרתי. באפשרותך הילדות זיכרונות להתעורר, לעורר את התיאבון או לגרום אפילו תחושת גועל. בכל מקרה, ניחוחות להשפיע באופן משמעותי על חיי היום-יום שלנו.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.