חובבי הקולנוע, הסרט מתבונן לעתים קרובות סנסציוני על האגדי סוכן מודיעין בריטי ג'יימס בונד לא אתפלא פעם טכנולוגיות חדשניות בשירות המודיעין. אבל אחרי אז, הרבה מכשירים דמיוני הפך אמיתי לגמרי. לדוגמה, באחד הסרטים הגיבור צפו התנועה של הרכב על מסך התצוגה יכול לחזות בדיוק את המסלול של תנועה נוספת. על נכון לעכשיו, יחד עם כל מיני מערכות בקרת גישה הרכב שלך. אזעקות וכו ' המערכת פותחה על מיקום מכונית עם הד מאפשרת תקשורת לווינית כדי להשיג מידע אמין על מקום הימצאו של הרכב שלך.

פותח בשנות ה -70 במערכת רדיו בארה"ב הנושאת את המכונית מעוגן היטב כחלק אינטגרלי של הערבויות של בטיחות כלי הרכב. הכל התחיל עם הצעה להתקין התקן על המכונית, אשר תקשורת רדיו המשודר לבקר מרחוק אזעקה המציין כי גישה לא מורשית. ואז לחכות נולד שאלה: למה לא לשפר את המערכת כך, בנוסף האות חירום ניתן היה לקבוע את המיקום של מכונית גנובה. ואכן, חיסכון כוחות המשטרה, לחפש מכונית במקרה זה היה ברור. במיוחד מאז להגדיל את ההסתברות לחזור מבעלי הרכב במצב טוב ולא שבור או מפורק. לפי הסטטיסטיקה, 60% של מכוניות גנובות מובנת חלקי חילוף למכירה חוזרת.

לעומת זאת, אם מצליחים למצוא את המכונית במהירות, בידיעה תוואי התנועה שלו, ולאחר מכן גנב את שלו אין זמן לכל פעולה. מאורגן בהתחלה עצמה למרכז, שם נשאו ושולחיהם לצפות, במקרה של אזעקה, היו מלאים מכוניות משטרה, רכוב עם ציוד מכ"ם. מוקדם ככל האפשר כדי לאתר מסלול עבריין תנועה, לאחר איך זה נתפס. כיום עם התפתחות של מערכות הטלקומוניקציה, את ההזדמנות לשלב את מערכת מעקב לווייני, שקובע את המיקום של המכונית גדל עם גבולות עיר אחת בעולם. אבל אל תלך שולל ו להניח כי לכאורה לא איימו הרכוש שלנו. התעשייה avtougonschika ממשיך ומפתח שיטות יותר חדשות יותר ב-Board פריצה למחשבים והתקנת ב-Board מערכות. קבל להבטיח 100% בטיחות קשה מאוד, ולכן יש לה גם משמעות, יחד עם מערכת מעקב מותקנים על המכונית אמצעים אחרים של הגנה: אזעקה, מערכות למניעת גניבות, בקרת גישה, וכו '

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.