מה קורה בסרט זה אינו יוצא דופן או כל כך מדהים ויש אלפי סיפורי חיים אמיתיים אודות תאונות ציד ותמותה אפילו ביום אחד של ציד – אם עשה שלושה גברים זכויות באים יחד עם תת-קרקעיים חילוקי דעות ביניהם במהלך השנים, תחת השמש של צדק, סביבה כמעט מפחיד, עם כמה משקאות מעורבים נוספים, וחשוב יותר, עם רובה, מחסניות, הגירוד לראות ארנבים כך הגיע. יש גם גבר צעיר, הנרי, אשר מופעל על ציד זה, אשר בסופו של דבר עד שותק מה קורה, מתברר שיש המקיף ביותר של כל, וזה מוזר כי נאמר בסרט הזה שיש משל אודות דורי אשר מתרחשת בספרד שנת 65 – פרנקו הדור כבר עתהייצג בסרט על-ידי פאקו (מאיו אלפרדו) חוזה (Ismael מרלו), שניהם יוצאי דופן, מתחיל עוד דור, אנריקה (אמיליו גוטיירס Caba), כנראה יותר מתנשאת, למרות גם קצת disoriented, לא בשלה. התווים בצורה יוצאת מן הכלל צדודית. פאקו ויוסף הם חברים, יש לו עסק משותף, יחד עם אחרים התו לא דיברתי, לואיס (José María פראדה), גדול גם דרך אגב. 3 כבר שנים שלהם. ככל הנראה, יוסף הוא האדון, אשר פעם אחת לשים את הכסף עבור העסק, פאקו המנצח, אשר נעלם מן נהג משאית יש חברה, בין השאר, על-ידי מה יכול להיות מסיק, על-ידי להינשא בתו של מיליונר, אשר קורה להיות אחותו של הנרי הצעיר.

למעשה, אנריקה יש רדיו שלך, המצלמה, כלומר, בעלי-אמצעים, ופועלת גם באותה חברה כמו גיסו פאקו. אבל גם חוסה לואיס הגיסים, יש מעין הגנה הראשון אל השני, אשר לאחרונה שתיית יותר של החשבון (הדבר הראשון שהם עושים כדי להגיע אל הבר עבור ארוחת בוקר נלקח אודות קוניאק, אנריקה של ז'נבה). בקיצור, כולם קשורים, או חברים או גיסים. אבל שלושת הגדולים כבר הלך לצוד ביחד, יחד עם רביעית, ארטורו, אשר מוזכר ונראה כי הוא סיים התאבדות. פאקו, חוסה הם אלה כי לקחת סולן, לואיס נישא על שני הראשונים והוא מבודד בזמנים או שתייה או לקרוא ספרי מדע בדיוני, אנריקה למידה והיא מנסה למצוא החוצה כיצד הוא גיסו פאקו, כפי שהוא הוא הקשר בין 3 תווים.

ואת זה שהחוויה, מצטרף הציד. ארבעת ללכת לצוד, לבלות יום טוב ופעילות גופנית – כמו אומר פאקו עקרון-. אשר עוסקת הרבה של הבוקר. סצינות של ארנבים צונחים אל היריות של גיבורי הם חוזרים כמעט אובססיבי בשחור ולבן מושלם. דברים להסתבך בהדרגה, אך ללא הפסקה. חוזה הופרד מאשתו, יש כבר נכרכות צעיר – אשר מקנא אגב כדי פאקו – ולא נכון אז הוא שואל פאקו, שסירבו יש להלוות לו כסף. בנוסף, חוסה הוא כועס על לואיס, כיוון שהוא יורה ממין מסתיים סטירות לו מול אחרים. הכעס הוא גדל. הוא הגורם המפעיל – לי – הסצינה של החולדה, מאחר פאקו הורג במכוון את החולדה באפים של כולם, אשר במידה רבה irritates יוסף. בסוף, ריחות של התוצאה, חוסה ומתחזה הוא יהרוג ארנב אבל יורה על פאקו. לואיס, עצבני, הוא הולך לבוא גיסו, אשר גם יורה בו, ומתים כבר, לואיס מאטה חוזה. רואה Caba גוטיירס אונים כל וגימורים פועל, הוא אמור לבקש עזרה. לדעתי, הוא סרט טוב, על-ידי דיוקן פסיכולוגי כמו טיפול התווים בסביבה של קטע של ציד, עם גבעות חשופות, לקרר השמש, על-ידי במתח אשר לעס מהרגע הראשון האחרון וסוף שהיא כגדולות כמעט. בנוסף, ישנו תיאור מושלם של ספרד כפרי – העובד ovejero, האחיינית שלה, הסבתא חולה ב שוקלת מיטה לאתר, degollando אנשים חיים – כי הוא מסוכסך ספרד ye-yé, המיוצג על-ידי גוטיירס Caba עם הרדיו שלו, השירים לשים בשנות השישים גם אחייניתה של הרועה כאשר הוא מקבל לרקוד עם אנריקה (Caba גרם). גם השימוש של הקול נראה חדשנים של כך הצופה הופך להיות מודע לרגשות ומחשבות של הגברים 4. הטוב ביותר של הקולנוע הספרדי. שאוחזר מ-

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.