מניקור טיפול מלאה ויסייע הנכון, בעקבות שלבים רצופים לנו להראות לך כיצד לתקן את הציפורניים, לתחזק את מתוחזקים היטב, גם כדי להשלים את המראה הכללי שלך. כל שלב של omprende c של תהליך שונים ההכנות קוסמטיקה שונים הקשורים, הכנה וניקוי קישוט ציפורניים. איך לתקן את מסירי לק: הצעד הראשון לתיקון הציפורניים היא הסרת אמייל על-ידי הקשה על u nas עם pledget כותנה רווי מסירי לק טוב. לאחר מכן להסיר את הכותנה על-ידי גרירת כל אמייל. עדיף לעשות זאת בקו בודד. לימה: e n שנית, יש קובץ המתאים ביותר עבור כל סוג של עיצוב הציפורן. מומלץ כדי לרכך את קצה חופשי עד הסוף, הגשת מלמעלה למטה, מלמטה למעלה כדי להימנע מסמרים descamen.

Cuticles: s eguidamente ממשיך להתייחס את cuticles. למרוח את הקרם לציפורן (נוזלי הטבע אלקליין או שמנת אמולסיה, המוצר הנפוץ ביותר הוא 2-5% אשלגן הידרוקסידי) . באזור של lunula את במשורה. לתת עיסוי על הציפורניים הפצת המוצר עבור כל הקצוות. לאחר מכן לדחוף inwards מעט לציפורן בעזרת מקל מעץ בעיצוב הציפורן. לאחר מכן לטבול אצבעות לרגע במים חמים כדי להסיר את המוצר.

מעולם לא צריך להיות לחתוך cuticles, כי אחרת הם גדלים הרבה יותר חזק וקשה. Revitalize: מקום רביעי בתהליך איך לתקן את הציפורניים היישום של מטהר הבד תופס אותו מחדש ולקדם צמיחה בריאה של הציפורניים, נותן המוצר עיסוי קל עד בקליטת סה. בדרך זו, הציפורן רוכשת את החוזק והגמישות. שלב זה מומלץ שביר, שבירות ציפורניים uy מ'. לחזק: מקום חמישי n e צריך להיות לחיזוק הציפורן על-ידי החלת במינראליים מסמר בעקבות אינדיקציות של המוצר הנבחר. זה l מטרה אס ציפורניים חייב להיות יבש ביסודיות. החומרים במוצרים אלה, לרבות רוזין, הם מגבירים את חפוזות e ncia סדיקה, שבר ו למינציה ציפורניים. החלת אמייל: השלב האחרון הוא d יישום אמייל עם שלושה קווים. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את קרן מיכאלי. הראשון, אחד במרכז, ולאחר מכן לשני הצדדים מבסיס ועד הקצה. כדי להשיג תוצאה טובה שמומלץ כדי להחיל תחילה שכבה דקה שכבה נוספת לאחר מכן, לא עבה מדי ולא יותר מדי רזה, בעל סבלנות לתת לו להתייבש תחילה.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.