כמו למצוא כרטיסי טיסה בינלאומיות זולות כאשר אתה מתכונן לנסיעה הבינלאומי, מדי פעם, חיפוש בביטול כרטיסי טיסה יכול להיות החלק המורכב ביותר. לפני המאשר את כל הטיסות, לנסות למצוא עסקה טובה. לקבל טיסות בינלאומיות זולות עם העצות הבאות. 1 שמור גמיש תאריכי הנסיעות. כמה גמישות רבה יותר של לוח הזמנים יש לך, טוב יותר, מציע יותר תוכל למצוא. זבובים 2 במהלך סוף שבוע. הנסיעה בסוף השבוע היא הנפוצה ביותר, ולכן זה יהיה קשה יותר למצוא מחירים טובים, שכן כמעט כל המושבים מלאים. 3.

הימנעו טיסה לימים הקרובים של החגיגות. רוב הנוסעים לתכנן את הטיסות שלהם לתקופות קודמות, עוקבים ימי חג, ולכן מנסה לעוף לא במהלך תאריכים אלה. 4 להזמין כרטיסים מראש. למרות שיש חברות אשר מציעים את המחירים הטובים ביותר שלהם על מבצעי הרגע האחרון, אם אתה רוצה לוודא כי הכרטיס בתאריכים לזמן עליך, אתה צריך להזמין ולשלם את הכרטיס בהקדם האפשרי. אתה מנסה לבצע ביצוע 2 שבועות מראש במידת האפשר. הזמינו את הכרטיסים עם יותר מהודעה מוקדמת 1 חודש גם מומלץ מאוד בהזדמנויות, מאז אתה יכול למצוא הרבה מציע יותר. 5 תעופה חלופי של סימון. אם באזור חיה היא אחת מנמל התעופה, נמצאות במרחק נסיעה סביר, ואז לבדוק את הזמינות של טיסות על-פי כל אחד מהם.

כמה טיסות בינלאומיות יוצאים נמלי תעופה מוכרות קטן יותר או נמוכה יותר. טיסות אחרות הן חסכוני יותר משדות תעופה אלה, כך ניתן למלא כל המושבים. 6 לבדוק את טיסות ההגעה והעזיבה מלונדון עם חיבורי ערים אירופיות נוספות. לפעמים, הטוב ביותר טיסות מ לונדון, הטראנס-אטלנטית גם זה קורה ב ארצות הברית עם ניו יורק. לפני הזמנת טיסה, בדוק את החיבור עם לונדון, תוכלו לחסוך מאות יורו מידה פשוטה. 7. ליעדים אקזוטיים או מחוץ לאירופה, בדוק איירליינס בכל אזור. ב מקרים, טיסות אסיה, אוסטרליה, וכו ', הן די זול יותר מאשר באמצעות חברות תעופה של מדינות אלה, מאז אותו על-ידי קידום התיירות או הצעות ספציפיות בשדות תעופה גדולים, הציע זולים יותר מאשר איירליינס ידועים מיזוג כרטיסים. אל תשכחו להסתכל על חברות תעופה אלה במהלך תהליך ההזמנה, שכן הם יכולים לבצע לשמור מספיק כסף. לחפש הכרטיסים הזולים ביותר יכול להיות תהליך איטי במקצת, אך אם להשקיע קצת זמן בחיפוש שלך, בוודאי תוכל לשמור יותר מאשר מה אתה לדמיין. לבקר באתר ההזמנה שלי עם עזרה לרכוש או

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.