ברלין כלום

התנועה okupa היה יליד בריטניה בשנות ה-60, אבל בקרוב להתפשט אל ערים אחרות באירופה כגון ברלין. סטי קשורה לתרבות תת קרקעי פאנק. בעוד העולם נחשב תנועה בלתי חוקית כריעה, בגרמניה הוא זה לחוקית של שנות ה-90, הופך ברלין העריסה של אותו. העיר אימצה את השם של Instandbesetzen, האיחוד של שתי מילים מתכוונים לשפץ, לכבוש. אחד מסימני. ההיכר החשוב ביותר של העיר ברלין הם פולשים בתים שלה. למרות בחמש השנים האחרונות הבירה עברה שינוי ענק כתוצאה הבנייה של דוגמאות חדשות של הארכיטקטורה המודרנית כגון פוטסדאמר פלאץ, ברלין n הוא עדיין העיר המלכה של הפולשים ומרכז של תנועת הפאנק.

באזור (במיוחד ברובע Mitte) יש אווירה הרבה יותר זה תרבותיים, פוליטיים וחברתיים. בתים פולשים נותרו לראות בכל מקום, וזה כי לאחר לגליזציה של אותו, רבים מהם הפכו למרכזי התרבות והאמנות. בנוסף, ברחבי התנועה הופיעו שפע של חללים אלטרנטיביים ברים, ספריות מיוחדות, וכו '. שורשי תרבות זו בברלין, אשר היא כה חזקה, היא לא בתים רק okupan או מבנים, אך כל התפוחים. מי שרוצה לגור עגלות או משאיות, מצטופפים לריבועים או מגרשים ריקים, יצירת ענק להתנחלויות. נפות Mitte, פרנצלאואר ברג, פרידריכסהיין, כל לברלין ממזרח, הם אלה שיש להם עוד התנחלויות פולשים. שם נושם גלובלי של אוטונומיה, ספונטניות ואימפרוביזציה. Mitte ידועה באירוח טאכלס בניין, שאחד הפולשים המפורסם ביותר בעולם.

בניין ענק Tacheles Tacheles נבנה ב-1907 והיה ביתם קניון ענק. החברה יצאה שפשטה את הרגל ואת השנים Tacheles להריסה, אבל בפברואר 1990, היה כורע על ידי קבוצת אמנים צעירים מחלקים שונים של העולם. מה שהתחיל בתור מתיחה האוס פשוט, הוא היום אחד המרכזים התרבותיים חלופי המפורסם ביותר של ברלין. מאחר הקיר למטה, יש Tacheles משלבת אנרכיסטים האידיאלים שלהם לפתח פרויקטים אמנותיים. הבניין הוכרז כאתר היסטורי, משלב תערוכות, תיאטרון, בית קפה מפורסם סטי (Café Zapata). יש 30 אולפני במרכז המוקדש ציור, התקנה, פיסול, צילום, וידאו, גרפיקה, עיצוב לדפוס. התערוכות מכסים מגוון רחב של המדיה כולל מסורתיים, עכשווי-המייצג את מיקום עירוני, תרבותיים ופוליטיים Tacheles. מאחור יש פארק שבו הותקנו וברים רבים נערכים קונצרטים תחת כיפת השמיים. Tacheles, השפיעו כמרכז של תרבות בינלאומיים, הן חיוביות כמו שלילי. בינתיים מחוז יצירתי של Mitte הפך שכונה אופנתית. המרכז קיבל הכרה על-ידי המינהל הציבורי של ברלין ומקבל סדרה של תמיכות השנתית למימון. שאר הכנסותיה נובע השכרה של האמנים היתרונות של הבר, קולנוע. הארכיטקטורה האופיינית שלו והופעתו חורבות, כמו גם פעילותה האמנותית הבינלאומית הפכו Tacheles ב מפורסם כדי הארציים והבינלאומיים, המופיעים מדריכי טיולים רבים. כתייר, ביקור הפולשים בתים מומלץ בחום, מתגמל, אבל אם אתה רוצה ליהנות הלינה הטוב ביותר להשכרה וליהנות!…

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.