שתיקה היא שותף כאשר יש להם החלשה. כך אומר בספרו האחרון, חואן טורס, פרופסור לכלכלה באוניברסיטת סביליה. המשבר הפיננסי. מדריך להבנת ולהסביר לאזרחים על מה שקורה בעולם ולמה. זוהי תביעה של משבר מוסרי ניסיון לעודד אנשים להשמיע את קולם, ולספר את הכוחות הגיעו למצב זה. מה קרה בכלכלה הוא תוצאה של דרך פעולה לא היה אפשרי ללא שיתוף הפעולה של ממשלות ובנקים מרכזיים נראה כי לכיוון השני. אם האיחוד האירופי חתמו על הסכמים עם מקלטי מס, הוא עושה את קיומה.

כמעט כל המוסדות הפיננסיים יש מפקדת שם. המכון פועל דת, אשר הבנק המרכזי של הוותיקן, הוא מקלט המס. ממשלות לטפח פעולות פיננסיות מעורפל. אם גיברלטר יש 30,000 תושבים, ממשלת ספרד נותנת 100,000 קווים מתן אמצעים לפעול כמקלט מס. האם כלים חיוניים עבור עושה את מה הבנקים עושים. מאז ממשלת מבטיחים לנו כי יהיה קטסטרופלי שלא להחיל אמצעים מסוימים החילוץ. האם כפיפות הממשלה את האינטרסים בבנקאות.

הם שאיבת כסף דרך הבנקים, הם משתמשים בו כדי להציל את החשבונות שלהם. לא עד בכלכלה הריאלית. האזרחים משלמים מסים כדי לתמוך בבנקים, כך שהם, בתורם, חברות בקרן הרשומות שלהם תקנה התעסוקה. כי זה גם נכון, כי חברות רבות משתמשות המשבר לחפות ממשלה רע דומה לזה של הבנקים. "להציל את המערכת הפיננסית כדי להציל את הבנקים. המערכת קרסה כי הבנקים הפכו לשער על בסיסי שווא. וזה גרם רעב. ראינו בנקים רבים מציע לאנשים להשקיע את היתרון של עליית מחירי המזון בשווקים. המשקיעים ספקולטיבי הם אלה שגורמים רעב, וזה פלילי להשתמש במשאבים כדי לקיים אותם. וגם לתת כסף כדי להרוויח יותר הכסף. בחודש מאי של השנה שעברה, בשם ארגון המזון והחקלאות של 6,000 מיליון דולר כדי לטפל רעב מיידית. שנאסף רק 4,000. אם דמגוגיה שלא לתת כסף FAO להילחם נגד רעב, ובכל זאת הם נותנים מיליארדי דולרים לבנקים אז לשלם בונוסים גדולים המנהלים שלהם או כדי להציל את כבודו לבנקים יש כסף לאיבוד הפירמידה מיידוף ", אמר טורס. האזרחים צריכים לדרוש את סיום מוסריות זו, לא האירו יותר לבנקים המושחתים שלוקחים כספים במקלטי מס, כי קרן ספקולטיביות גרידא, כמו כל כך הרבה אנשים סובלים. משבר זה מביא לשולחן של ערכים מוסריים שעליהם הציוויליזציה שלנו הוא רכוב. אזרחים צריכים לדעת, כי הכנסייה מקלטי מס ועל מחבלים, סוחרי נשק ובנקאים מושחתים יש גם מתקני להתיישב במקלטי מס. האוצר הפכה המערכת הגלובלית של שחיתות עם שותפות של ממשלות ומוסדות. כמו פעולות השינוי בטון, חואן טורס מבקש לאסור על מקלטי מס, מס כדי להרתיע ספקולציות, לתת ממשלות מקום, לתמרן תנועות הון מלאה. אבל לא אם אזרחי אין סמכות לדרוש את זה. התוכניות של אובמה, אשר מתון יחסית, הם מותקפים ללא רחמים, שונה על ידי כוחות ימין הפיננסי. עלינו לדרוש קץ למצב זה לא מוסרי הוא שם את הכלכלה הגלובלית. כדי להתגבר על כוחות אלה, האזרחים יכולים לצאת, להצביע עבור מפלגות להגן על רעיונות אלו, לשים את הכסף שלנו שנקרא בנקים אתיים, לא ספקולנטים. השינוי יכולה להיות מושגת באמצעות שלווה ודמוקרטית, אבל אומר את זה בכוח של מושחתים.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.