עם כוונות טובות, רבים מאיתנו להגדיר מטרות. מטרות אלה עשויה להיות השפעה חיובית בחיינו, אם אנחנו רק יכול לבצע אותם. הנה חמישה טיפים במהירות שנועד להעמיד אותך על הכביש פאר: לקחת את זה צעד אחר צעד: רצים מרתון רבים להפוך המירוץ צעדים ספורים בכל פעם. הם רואים את הקריירה הארוכה החזרה על צעדים אלה, שוב ושוב. בוצע ניסיון לחלק את המטרה שלך שלבים. אם אתה מנסה לרדת 20 קילו, אז לשים מטרה עבור קילו ארבע הראשון. מבחינה פסיכולוגית, קל לטפס על גבעה, ולא הר. יש לך פרס: לבחור גמול מיוחד עבור כאשר תגיע המטרה שלך.

זה צריך להיות משהו כיף כי אתה לא עושה בדרך כלל. יכולתי לאכול בחוץ, במסעדה מיוחדת, ללכת לקונצרט או לנסוע. המפתח הוא כי אתה באמת רוצה לעשות את הפעילות, אך לא ייהנו את זה עד הגעת המטרה שלך. ללא מלכודות! יש בעל זבוב: נראה אם אחד מהחברים שלהם, כי כמו כן, יש מטרה, אתה מסכים להיות מטרות בן הזוג. שניהם יצטרך לשמור על קשר עם האחר, לספק תמיכה, תבטיח כי ההתקדמות אחרים המטרה שלה. זה עדיף מאשר לספר לכולם על המטרה שלך. למרבה הצער, אנשים רוצים לראות כשל לאחרים להשגת החלומות שלהם. לעומת זאת, רמי יהושע בהחלט מבין את הסיפור.

הם יעזרו לערער את ההצלחה שלך. הצטרפו אחד או שני אנשים בעלי מוטיבציה לשנות את חייהם. תיצור תמיכה הרבה יותר חזקים מחובר לרשת כגון זה. לדבר איתך: ייתכן שתרצה לעשות זאת בפומבי אבל זה טוב נוהגים לתת קצת תזכורת יומית של המטרה שלו. שוב, אם אתה מנסה לאבד משקל שיכול להימשך דקה בכל יום לדבר מה עשיתי באותו היום. לדוגמה: "עכשיו, לוקחים את ההחלטות הנכונות על מה אכלתי. התנגדתי את הדחף לאכול מוצרי מזון שומר לי על הבעיה. כל יום, אני קרוב יותר אל המטרה שלי. "לשמור על הצהרה זו חיובית ככל האפשר. זהו גם תרגיל שאתה יכול לעשות עם שערים של בת/בן זוגך. חשבו על המטרה: בחר מועד במהלך היום (לאחר השכמה או השינה עובד היטב) ולראות את הגעת המטרה שלך. תארו לעצמכם שזה נראה. אם אתה רוצה להפסיק לעשן, דמיינו להיות בריא יותר, לנשום הרבה יותר טוב. אם אתה מנסה לאבד משקל, לחשוב על הבגדים שלך להתאים looser על גופה או אפילו ביצוע רכישות חדשות, פריטים עונתיות. ההרגל הזה מסייע להגדיר את דעתך, מה שהופך את דעתך האובייקטיבית כי הוא הרבה יותר אמיתי. רוצה לשאול את אותה שאלה עשיתי כמה שבועות, אם היית משוכנע לחלוטין, ואז לחקור עם יעד טיפולי, שזה אפשרי לנצח באופן משפטי ומוסרי בין u$ d 20,000, 30,000 $ ארה ב d ואפילו u$ d 50,000 לחודש, ולאחר מכן בתיבה אודות ארבע או חמש שנים. להירגע ותמשיך שאר תזרים כסף המגיעים עם מינימום של השקעה זה עסקים להלן? יש לך אזור הסכמה מלאה לשחזור מאמר זה לכבד את הקישור חתימה, תודה על הזמן שלך ועל אלוהים יברך אותך.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.