מרוקו היא יעד שאין דומה לה עבור התרגול של מתקני ספורט כגון רפטינג, קיאקים או שיט בקנו. חופי האוקיינוס האטלנטי והים תיכוני מציעים יותר מ 3700 ק מ של קו החוף; שני הרים מסיבית חשוב, מחולק באמצע, גבוהה, זמש-אטלס, עם הפסגה הגבוהה ביותר של צפון אפריקה 4175 מטר מעל פני הים, ההרים של הרי"ף על-פי הים התיכון-, שסופקו על-ידי אינספור נהרות זורמים דרך מורדותיו ונחל אלפי קילומטרים רשת. בנוסף, גיוון של נוף מרוקאי, המגוון הביולוגי, החופים שלה, הסביבה הכפרית, שלה תעשיית תיירות מעולה, כמו גם בזכות האקלים פנטסטי ואטרקציות רבות שאותו הוא מציע, להפוך את זה ארץ אחד היעדים הפופולריים ביותר בעולם, אחד המקומות האטרקטיביים ביותר לתרגול רפטינג. מפלס המים משתנים בהתאם לעונה, אבל תקופת אוהדת ביותר לרפטינג היא באביב, ממרס עד מאי. כור ההיתוך של ההרים ושל עלייה קלה המשקעים לספק תנאים למטה מצוין, ישתרעו בין על-ידי הפנורמה של הרים מושלגים של הרי האטלס.

כמה מקומות מלהיב ומרגש ביותר ממוצא למצוא את oueds, בשייט או מיטות של זרמים אלה כה אופיינית המגרב והמזרח התיכון, הם בדרך כלל כמעט שוממים. בדרך כלל נמצא בחלק התחתון של קניונים, הערוצים, עם נוף עוצר נשימה של ההרים ושל מהירה שלה, המים ורענן. האזור מפורסם תנאיה יוצא מן הכלל עבור התרגול של רפטינג הוא האגן של Oum Er Rbia ב הרי האטלס התיכון. הוא אמר שמה, כלומר, אמא של האביב, מגיע ממקורות יותר 40 מים טריים ומלח הפיד הנהר, למרות גירסה המיתולוגי טען Oum Errabia נשבע להקריב, טביעה, 40 איש בשנה. נהר Rbia Er שלנו יש זרימה ניכר של 117mo לשניה, אשר יכול להסביר את העובדה סכרים לא פחות משמונה נבנו לאורך ק מ 575 שלה. הירידה פנטסטי ליד הלידה הולך נהר מתחת במרחק של 13 קילומטרים מגשר Tanifnit, או 32 קילומטרים אם תבחר להגיע Khenifra.

גם בהרי האטלס הגבוה, נהר Ahanssel הוא מקום מצוין עבור רפטינג לכל המשפחה. המפלים של המים שקופים, יורד על-ידי הערוצים תלול, חובבי רוקי מרשים, מציעים כמה מן הנופים היפים ביותר של מרוקו כל. המפלים, כמו המפורסם-השעות הקטנות-מסריח (מסריח קטנה), חצופה קוף (קוף חדים), מרגש אבל לא יעלה על רמה שלוש, מלבד באזור הגרון חזק מוחמד עלי, מה שהופך את האזור הזה יעד נפלא לטיול רפטינג עם ילדים. הירידה, דרך הכפרים Khenifra בני Mellal, עוקפת את הכפר הקטן nWard ממ י ומסתיים ב- Ouidane El היפה של אגם סל הוא גם מקום מושלם. Ahanssel גבוהה, אנו גם ממליצים כמעט 30 ק מ של הירידה מ- Zaouia Ahansal כדי Tilougguite. במקומות אחרים פנטסטי כדי הירידה רפטינג וקיאקים תרגול הם Dades Gargantes, במיוחד הירידה Boulmalne ואת הערוצים Todgha עד Skoura, מסע של כמעט 75 קילומטרים; oued עביד El, 16 קילומטר במעלה הזרם Taguelft, מהיכן לרדת עד Ouaouizaght. אבל, כמו במדינות מתפתחות, מים הם משאב יקר ערך וחיוני. בנוסף, כמו במדינות רבות אחרות באפריקה, גם היא משאב נדיר. במרוקו בפרט, עם יותר מ- 3,200 קילומטרים של קו החוף האטלנטי והים -תיכוני, יש תלות ענק של מים, תחזוקה וטיפול נאות. המגוון שלה וצומח, היציבות של הכלכלה שלה בפיתוח אבל עדיין טעון שיפור, והכי חשוב, בריאות ורווחה של אנשיה תלויים שהנוכחות שלו ניקוי, אספקה רק ההגנה שלו. הרבה ארגונים, עבודה עוצמתי למניעת השלכת פסולת תעשיה לתוך הים, על-ידי השימור של האוקיינוס, מקורות מים מתוקים נגד המיקום המשותף להפצה אי-שוויון וחוסר אספקת מים. אך כל נסיבות אלו, אשר כבר גרמו משבר המתמשכת שמכוונת לתוצאות חמורות מאוד בטווח הארוך, עדיין מתרחשים ללא הרף, למרות שהם יכולים להימנע אם אנו מתוודעים אותם לבצע קמפיין או לפעול עליהם. Arecordemos כי ללא מים אין הוא לא לגלוש! אז, מה הבחירה שלך רפטינג, קיאקים או שייט בקאנו-הירידה, מרוקו מציעה מגוון רחב של המפלים פנטסטי, אגמים, כמו גם סביבה טבעית ביולוגי שאין דומה לה. מקומות הלינה הזולים, ומגוון של איכות מעולה. בנוסף, מרוקו ומציע אינספור אטרקציות יתרונות: מרתקת היסטוריה עתיקה, גסטרונומיה משובח ועשיר, לינה מגוונות יותר ובמחיר סביר ואת כפר מפורסם שלה נדיבות ואירוח. Avenga מרוקו ואת ההנאה של המים שלה, האנשים שלה הקסם שלה! ניסיונו של התרגול של רפטינג וענפי ספורט אחרים-הרפתקאות הוא מוצלח יותר אם תבחר שיותר נוח וטוב ממוקם לגישה אל המפלים ונהרות. בנוסף, רבים אתה הם יעזרו לארגן מסעות שלהם, על מנת להשכיר את כל הציוד עליך. Ay הירידה הנאה! דוד גונזלס-החברה הוא סופר, עיתונאי, מחנך ו מתרגם וחי במספר מדינות באירופה, צפון אמריקה, אפריקה. דוד כיום מתגוררת במרקש, בו הוא עובד, בין היתר, בתחום התיירות עם חברות כפי שהוא. Espace-מרוק. com ו- riad2000. com

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.