קרלוס מורה Vanegas להשיג תוצאות הארגון האנושית על ידי גברים, גברים. אם זה נקרא הומניזם, המנהלים של הפונקציה כוח אדם להיות הומניסטים הראשונים של החברה. ונצואלה דימיטרי וייס (1991) פונה בבעיות בהווה, רציניים לגבי המערכת שלהם עסקים ', אשר כל הזמן הוא נתון את ההשפעות של המשתנים של מקרים, במיוחד, של הממשלה המהפכנית הבוליברית, אשר השפיע שהנוכחות שלו התנהגות, הישרדות, פיתוח, המוצר של הפעולות שהיא התחייבה על-בסיס ומה שמכונה סוציאליזם במאה ה-21. המדינה השפיע על מעשיהם, תכניות בארגונים של המדינה, עם greather שלו, אמצעי החליפין חוקים, מעל לכל, אסרטיביות נמוכה של כמה תכניות שלה בשליטה של האינפלציה כי יש גרם לבעיות חמורות, לידי כל יום אנו הופכים להיות תלויים נוספים על יבוא מזו ייצוא והרגשתי בה תעשיות קטנות/בינוניות יש את ההשפעות, עושה את זה רבים סגור, מתוך פעולה אחרים, לעשות אז לא עם יעילות, פרודוקטיביות צריך לשחק. מאז, כל זה משפיע באופן משמעותי, גם את איכות החיים של הפוסאדאס נפגם. אל מול מציאות זו, האוניברסיטאות, במיוחד, שלהם לתארים במדעי הניהול, לא צריך לתת לו לעבור על ידי מעיניהם, כפי שהוא אתית, מוסרית, התחייבות, להחליט על מה את המניפסט הנוכחי ולתת תשובות סדרה של שאלות כי ניהול, שאליו אנו מחויבים רכבת, רכבת, לפתח חייב לעשות, יותר כאשר כל מנהל הוא נאלץ להבטיח חברות, ארגונים שבו הוא עובד; תשובות לאפשר לנקוט פעולות המתאימות ש מעדיף את ההישג, שליחות, חזון החברה. שאלות לדוגמה: מה נעשה פיתוח, הגנה על המשאב האנושי? מה הנוכחי ארגונית האקלים בארגונים, במיוחד במרכז האזור שאנחנו, במזרח? אזורים אחרים? איזה פרדיגמות חדשות, מודלים ביתי שנוצרו בהתבסס על אופטימיזציה של משאבי אנוש והטכנולוגיה הלאומי? איזה סוג של ביקורת חברתית מתבצעת בארגונים? איך משתפים פעולה אוניברסיטאות הדרכה ופיתוח משאבי אנוש הנדרש על-ידי בשוק העבודה?, בין היתר.

וייס מזכיר לנו, כי אתה יודע, כי בשוק העבודה, תעסוקה, גם בתקופה של האבטלה, לא תמיד ניתן להגיב במהירות לצרכים של כוח העבודה של החברה, אם רק בגלל כישורים ספציפיים שהם צריכים השקעה משמעותית הדרכה. החברה חייבת לנהל משאבי אנוש שלהם, בעיקר באמצעות פריטי מדיניות של ניהול להרהר התפתחות אישית של כל אחד, בנוסף להיות ערניים השליטה ביקורת חברתית טובה. אז אומר וייס, בשתי הצגות של לסולמות של ניהול אדם, פותחו כמו שאנחנו מעוניינים האדם כאדם, מנסה המשך לספק את מסלול, או עפ י להרהר הגברים קטגוריה סקטוריאלי או כללית, עלינו לדאוג לפיתוח של אוכלוסיה מקצועי. זה האחרון, יש כבר להתעקש על האוניברסיטה Carabobo במקרה שלנו, במיוחד עבור בית הספר ניהול, יחסי עבודה, ועליו מאז, לאזור של תואר לתארים מתקדמים במדעי הניהול, במיוחד בתחום איכות ויעילות, לספק הידע מודרני, עדכני, מתן אפשרות לניהול משאבי אנוש לקחת יותר ברצינות את העובד ונצואלהשלו רגישות, צמיחה, אימון, תרבות ארגונית ארגונומיה, איכות החיים. מכאן, ההתעקשות שלנו קבוע לביצוע מחקר המספקים מידע של מה את המציאות הנוכחית של משאבי אנוש לארגונים, ההישגים שלהם, מכשולים, שלהם ביקורת חברתית. זה לא אמור להפתיע אותנו, כי התגובה, כי מה הערך של אסטרטגיות פנימי (בחירה של מדיניות, מטרות) המטרות העיקריות והענקת משאבים רבים החברה תכניות פעולה), יעילות התפקוד של מערכת pilotage חברתית ותיקה, ממוזגים הצלחת החברה ההישג של הפרוייקטים שלהם, כמו האוניברסיטה. לא זה לא מפתיע, כי האחריות האולטימטיבי של הארגון – כוייס – מציין כי יכול להיות בכל מקום.

לכן, על-ידי אנלוגיה עם הפונקציה של ביקורת חשבונאות פיננסית, לראות עולות, במשך עשרות שנים, חדש לפעול בנוגע ביקורת חברתית, כלומר ביקורת של pilotage חברתית של כל ארגון. הפונקציה של ביקורת חברתית חייב ממניעים באופן קבוע ורציף; זו תופעה מומחים, המצפה מיוחס פיתוח ארגוני, ניהול משופר, דהיינו מורכבות האדם/הארגון, היבט זה זנח באופן משמעותי. נחשב, בצדק, שהמבקר חייב להיות סוכן אמיתי לשיפור הכתובת של המתחם אדם/ארגון, עבודה עם האמצעים שברשותה, שאיפה להתקדם; להיות מקצוע מוסמך, אשר היו מניחים לו מעל אחראי עבור שירותים הנעים ביקורת. לדעת החברה היטב ויכול להפוך אותיות לרישיות ביטחון גורם חיוני להצלחת שליחותו, שיטות יעילות ורשות מסוימים על-ידי מרחק פסיכולוגי נגד שגריר לא ידוע, לא השפיע או המניפולציה של העניין של כמה מעל החברה. אנחנו חייבים לא לעבור מעיניהם, היעילות של התנהלות הקבוצה בשלב של התקדמות לעבר מטרותיה, דורש אופטימיזציה של אפקטים סינרגיה וצמצום של ההשפעות של אנטגוניזם. קשוב זה הצורך לעשות שימוש שלהם ביקורת חברתית, פשוט, לא להזניח את זה!. איכות הסביבה-empresarial.com

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.