אתה חושב הגעה שלו לתואר ראשון או תואר שני או תואר באופן מקוון של אחרים? זהו שדה גדל אחד הוא מקבל קבלה ואישור של כל סוגי יעדי קריירה וחינוך. היתרון הגדול ביותר של תואר חינוך מקוון היא היא תוכנית מלאה של תואר באוניברסיטה הנשלחת באינטרנט. כל מחלקות, חומרים, מאמרים והרצאות מועברות באופן מקוון. תהליך זה מאפשר לסטודנט "להשתתף" מחלקה מכל מקום בכל זמן הנוח להם. לפי אוניברסיטת קורנל מחנכים, האתר מציע פונקציונליות חדשה משמעותית בהעברת מידע אל התלמיד ליצירת פורומים עבור Exchange. האינטרנט הוא לעשות מהפכה כמה תחומי הלימוד באמצעות הזדמנויות למידה ותבניות חלופי של מידע.

"(Dwyer ברביירי, דור, 1995)." אחת הדרכים שבה זה נעשה מתוך הטוב ביותר כדי סטודנטים ומרצים לתקשורת בין סטודנטים. תלמידים ומורים יכולים להפיק תועלת משימוש בכלי תקשורת והערכה הזמינים באמצעות למידה מקוונת. הטכנולוגיה מאפשרת גם לסטודנטים לממש גמישות רבה יותר שלו בגישה לחינוך, תלוי מה שמתאים ביותר סדרי יום עמוס וסגנונות למידה אישי שלהם. בנוסף, מחלקת חומרים והן את התוכנית כל הזמן מתעדכן, עד שהיישום דקה, בעולם האמיתי. כך התלמיד להתחיל מיד החלה שלהם ידע חדש על הקיימים בסביבת העבודה שלהם. ישנם סוגים שונים של תוכניות. תלמידים עשויים לקבל תואר ראשון או תואר שני בתחומים רבים, כגון חשבונאות, שיווק, משאבי אנוש, מסחר אלקטרוני, טכנולוגיות מידע, הנקה, ואפילו חינוך ראשי. אופייני תוכנית מקוונת יש שלוש שנים כדי להשלים.

התוכנית של המאסטר יכול לקחת עד ארבע שנים, בהתאם לסוג תואר המבוקש וחינוך של הסטודנט הקודם. רוב התוכניות אתה מומחה, נוטים לקבל את ההעברה של יוצרים לפני אחרים אוניברסיטאות מומחה. חלק מהם גם הם מוכר מחוץ בבתי שורה של הדוכס, סטנפורד, הבינלאומי ג'ונס, קאפלה. בעוד נרשם, התלמיד מקבל בדרך כלל מחלקה אחת בלבד בכל פעם לתקופה של חמישה עד שישה שבועות. כך התלמיד להתמקד רק בחומר זה לפני המידע הבא של מודול. המחיר של תוכנית תואר חינוך מקוון אינו תואר המכללה רגיל. בנוסף, סטודנטים רבים זכאים למימון בצורת הלוואה סטודנט. לפעמים החינוך תוכניות המעסיק אף הוא לרשותו סטודנט שכר. שים לב, עם זאת, עליך להיות מאורגן מעט יותר, מוטיבציה עבור סוג זה של חינוך, תצטרך להתמודד עם הדרישות של זמן אחרות תחומי החיים. מאז בדרך כלל לוח הזמנים של מחלקה לא הוגדר, יהיה עד זמן בלוח השנה שלך. מצד שני, תוכניות מסוימות דורשות כי באפשרותך להתחבר לאינטרנט ב המיועדים כיתה וירטואלית הפעלות פעמים. עוד חסרון אפשרי הוא כי יש גם מעסיקים מעדיפים עדיין כי העובדים שלהם יש מעלות אוניברסיטאות מסורתיות. עם זאת, תצוגות אלה משתנים במהירות. סקר בוגרי 1,300 ו 80 מעסיקים שאל מחנכים כדי להדגיש את הערך של תואר המוענק על-ידי עובדים לעומת ציון השוכנים באותו שדה. אחוז בתזמורת של מחנכים הערכה תואר "יקר ערך" או "החשובים ביותר" של ציונים מסורתית באופן מקוון. פירוש הדבר הוא כי אחד בכל מחנכים שלושה עליך להיות משוכנע כי מידה באינטרנט מציע את אותה איכות הכיל כמידה מסורתיים. בנוסף, לבנה מסורתית והאוניברסיטאות מרגמה המציעים קורסים מקוונים לעיתים קרובות לעשות את ההפרדה בין תכניות שלהם, הוענק סוג כותרת. Transcripts לא לציין אם היא הפכה קורס הקמפוס או מרחק. דן דן אלן הוא המייסד של אתר המוקדש אספקת מגוון רחב של מידע ומשאבים אלה מתחיל לחשוב תואר שלך באופן מקוון.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.