חברות התעופה

הנה עצה טובה כדי לעזור להפחית את עלות הנסיעה לערים רבות באירופה ולהפוך את דולר ללכת קצת יותר. עם ערך גבוה הנוכחי של האירו, זה הפך להיות יותר ויותר יקר יותר האמריקאים לקחת חופשה באירופה. מאז 2002, המטבע האירופי יש מוערך יותר מ- 45% מול הדולר האמריקני.UU… על ידי רכישת טיסה זולה טיסות של עלות נמוכה שיכולים להפחית את הנסיעה שלהם הוצאות האירופי במידה ניכרת. במקום תחילת שידור ישיר של האוקיינוס האטלנטי טיסה ליעד שלהם, לעתים קרובות באפשרותך לקבל הצעה טובה יותר עבור הטיסה במרכז כמו לונדון, הממלכה המאוחדת ולאחר מכן באחד אירופאים רבים בעלות נמוכה ספקים עבור היבשת כולה. זה ייתן לך את החופש ואת הגמישות לבקר עוד מקומות אולי לשמור כמה טוב דולרים.

הדבר הגדול על ירידה בעלויות היא כי אין צורך לקנות כרטיס לכיוון אחד ובחזרה, כך שבאפשרותך להתאים אישית את הטיול הטעם שלך. סאות'ווסט איירליינס חנכו בהצלחה את הרעיון של עלות נמוכה בארצות הברית.UU. ב ה עשור של 1970. בשנים האחרונות מספר חברות תעופה אירופיות בעלות נמוכה גדל במידה ניכרת, כעת יש מספר מרכזים חשובים של היבשת. אלה כוללים פרנקפורט (גרמניה), דבלין (אירלנד), בריסל (בלגיה), רומא (איטליה), כמו גם לונדון. השחקנים הראשי ריאנאייר, Easyjet, AirBerlin ו SkyEurope, אבל יש רבים מפעילי קטן יותר.

תקציב של חברות תעופה אירופיות הייתה הבטיחות נהדר עד כה. רשת חברות תעופה אירופיות בעלות נמוכה הוא נרחב למדי, כיסוי היבשת כולה ממזרח למערב, מצפון לדרום. שים לב כי הוא עושה בקושי 10 שנים היו רק שלהם אפשרויות טיסה מאוד מופרזים עם המוביל הלאומי או, לחלופין, לשבת ברכבת או באוטובוס במהלך מסעות ארוכים מאוד. דוגמה שברצונך לטוס מ ניו יורק, רומא בסתיו. עלות הטיסה הוא 575 דולר דרך ספרד עם איבריה או 625 דולר ישיר עם אליטליה. עם זאת, ניתן גם לטוס המסלול התחרותי ביותר בלונדון עבור כ־ $400 ולאחר מכן להזמין טיסה חזרה מלונדון לרומא עם ריאנאייר עבור הצעה מיוחדת של מחיר $55. סה כ עלות $455, ללא תשלום נוסף עצירה בלונדון, אם רצונך בכך. לכן שמירת $170 או $120 מתוך הזולים ישירות ועקיפות טיסות סדירות, בהתאמה. אנא שימו לב כי טיסות ללונדון מצפון אמריקה יגיעו הית'רו או גטוויק. התקציב של החברות לפעול בדרך כלל מחוץ לונדון לוטון או סטנסטד (stansted). הן שעות מצפון לעיר, ניתן להגיע באוטובוס או ברכבת. יקר להישאר בלונדון? כן, אך מייסד Easyjet שסטליוס חג'י-Iannou המגוון בתחום העסקי מלון שלה easyhotels שרשרת מציעים חדרים קטנים במרכז לונדון החל רק $35 לכל לילה אם הוזמנו מראש. כדי לקבל את המחירים הטובים ביותר על חברות תעופה אשר יש: להזמין מראש ככל האפשר. כאשר המטוס מלא של כרטיסים המחיר עולה. זבובים מאוד מוקדם או מאוחר מאוד יום. לטוס בחצי שבוע, שלישי, רביעי היום יותר בזול. הימנע שישי ויום ראשון בערב כמו אלה יכול להיות יקר. הימנע עף ממש לפני החגים וליעדים כדי חגיגת אירועים, כגון רס משחקים כדורגל, שכן הביקוש תהיה כבדה. טיסה זולה לבדוק בקביעות באתרי האינטרנט של הצעות מיוחדות בו לפעמים יכול להיות טיסות "חופשי". למרבה הצער, אלו אינם באמת "חופשי", שתצטרך לשלם מיסים ומחירים משתנים עבור כל חברת תעופה. אזהרה אודות חברות תעופה בעלות נמוכה. לפעמים לא זול יותר מאשר חברות שירות מלא, במיוחד אם תזמינו ב בהתראה קצרה. אז לעשות השוואות מחירים. בנוסף, בדוק במידה לנמל התעופה ממרכז העיר. "פרנקפורט-האן, בשימוש על-ידי ריאנאייר הוא למעשה כ־80 ק מ פרנקפורט. גם עבור טיול ופנאי, אבל אולי לא נוח אם אתם טסים עסקים מהיר. עליך תמיד לאפשר מספיק זמן עבור חיבורים. בשל טבעו של עלות נמוכה של פעילות של חברות של תקציב לא ישמור את היד אם יש בעיות או עיכובים. עם זאת, רוב טיסות מתוזמנות בדרך כלל. בקיצור, חברות תעופה אירופיות בעלות נמוכה לאפשר הן מחיר טוב מאוד לטייל ולהגיע חלק ביותר החוצה מטרות באופן כזה כי אסטוניה ו סלובקיה, ששקלו ייתכן שמעולם לא לפני. לעוף כמו מיליונר! סודות של נמוכה תעריפי טיסות, כרטיסי טיסות זולות עבור שדרוגים ממדרגה ראשונה

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.