מדוע לכתוב ספר אלקטרוני? כל מה שנאמר כבר נכתב. זו אקסיומה מצער מאז ולאחר מכן כבר בשימוש, אבל טועה כי היקום השתנתה הטכנולוגיה השתנתה, רעיונות השתנו, המחשבה על כל האומות השתנו. למעשה, זהו הזמן המושלם כדי לכתוב ספר אלקטרוני. תעשיית ההוצאה לאור של הספר זקוק לאנשים הקש על העולם כפי שהיא כיום ואנשים חדשני אשר ניתן לעשות את הקפיצה לתוך המילניום החדש, להסיק כיצד לפתור בעיות בדרך חדשה. ואז אתן לך כמה סיבות מדוע זה חשוב לכתוב ספר אלקטרוני: 1.

ספר אלקטרוני הוא כלי רב עוצמה חדש ורב עוצמה, עבור אוריגינלים יזמים עם רעיונות טריים אשר מעוניינים בהפצת הידע שלהם למיליוני אנשים המתמודדים כעת למצוא פיתרון חדשני ויעיל כדי לפתור את הבעיות שלהם. נניח שיש לך רעיון, את הידע הדרוש המאפשר לך לכתוב ספר אלקטרוני יוצא מן הכלל. אבל למרבה הצער אתה זה ריק יושב מסך המחשב והתבונן בוהה לתהות למה? למה לי ללכת דרך כל העבודה של כתיבת ספר אלקטרוני שבו לחלוק את הידע שלי כאשר קשה מאוד להשיג משהו כעת לאור בהוצאות? ובכן, הבה מבטיח לך כי פרסום ספר אלקטרוני הוא שונה לחלוטין על פרסום ספר מודפס. בואו לבדוק באופן ספציפי ההבדל בין פרסום ספר באינטרנט ולפרסם אחד מחוץ לאינטרנט. !ישנן סיבות רבות מדוע צריך להסתכן ולקבל את האצבעות שלך כדי להקיש על המקלדת! כדי להשיג לפרסם ספר מודפס מפרסמים או סוכנים הוא אודיסיאה ממש. לא משנה כי כל כך טוב באמת ספרו, או כיצד המבקרים הרבים סופרים כבר אמרו "ספר זה למכור כמו עוגות חמים," כי ספרו שפורסם עשוי להחזיר לך כמו בומרנג במקום להיות יקר ערך שלי כדי להשיג רווחים גבוהים.

אולי עצמך הצליח לגלות וודא כי פרסום ספר מחוץ לאינטרנט יכול להיות יקר מאוד. דרוש הרוב של סופרים כמו מינימום הדפסה של עותקים לפחות 500, אפילו סכום מינימלי זה יכול לעלות לך אלפי דולרים. מבלי לספור, כמה לדרוש אותם מינימום הדפסה בין 1000 עד 2000 עותקים. ואת זה רק הדפסה. הוסף הפצה, משלוח ועלויות קידום מכירות של הספר. גם אם אתה רוצה לרדת בקו זה, ייתכן תשליך את האיכות הגבוהה של כסף כדי סיכון בספרו. אולי כדי לפרסם ספר אלקטרוני באינטרנט, הדפסה אינה דרושה, מפני, היא מועברת בפורמט דיגיטלי ובכל להפצה במחיר המשלוח אפס כי הם יכולים להינתן דרך מצורף בדואר אלקטרוני או דרך קישור להורדה. לדוגמה, נניח כי אתה השקיעו בעשר השנים האחרונות שלו לחנך את החיים, אימון כלבים, כעת אתה מוכן לחלוק את הידע שלו ולחוות. ספר אלקטרוני בנושא זה, הוא הדרך המושלמת לשווק את אותו קהל נלהב המעוניין ללמוד כיצד רכבת כלבים משלהם. 2. ספר אלקטרוני משמש לא רק כדי לשווק את העסק שלך. זה גם יכול לעזור לך לבנות מוניטין טוב עבור החברה שלך, ולהקים את עצמו כמומחה בתחום שלך. אפילו, ייתכן שתגלה כי יש מספיק לך לומר ליצור סדרה של ספרים אלקטרוניים על נושא מסוים. אבל נניח שיש לך כבר עסק באינטרנט עם אתר אינטרנט איכותי, מוצר איכותי. ספר אלקטרוני עשוי להיות אסטרטגיה רבת עוצמה כדי לקדם את העסק שלך, לחנך אנשים על משהו מסוים, מה שהופך אותם כדי לראות מדוע הם צריכים לרכוש את המוצר, כך הם לפתור את הבעיות שלהם. אחת הסיבות הנפוצות ביותר מדוע אנשים לקרוא ספרים אלקטרוניים היא כי הם רוצים למצוא מידע כדי לפתור בעיה או רוצים לענות על צורך. אלה אנשים לקנות ספרים אלקטרוניים כדי לספק רעיונות חדשים ואסטרטגיות על שום דבר בפרט. קהילת האינטרנט צריך ספרים אלקטרוניים מדויק, כתוב היטב. סיבה לעיל, תוכל לבנות עסק רווחי למכור ספרים אלקטרוניים משלך התמקדו נישה של שוק. הוא יכול אפילו ליישם תוכנית שותפים לשווק את הספרים האלקטרונים. חברים יכולים להיות אנשים או עסקים מכל העולם אשר יפעלו כדי למכור את האלקטרונים שלהם תמורת עמלה. יש שהוא חשב על זה? באפשרותך לראות את הנוסחה להצלחה כאן? לחשוב היטב את הנושא של ebook שלך ולחזק אותו. המטרה שלה היא יעד במיוחד שוק נישה. לחקור את מה שאתה צריך את הנישה שלך ונסה למצוא את הריק כי יכול להיות מלא עם eBook שלך. אין צורך להיות מומחה כדי לכתוב על נושא מסוים. אנשים צריכים את המועצה על כך שצריך לקרוא וקל להבין. הורים צריכים המועצה להתמודד עם ילדיהם המתבגרים. סטודנטים צריכים ללמוד טכניקות טובות של המחקר. למעשה, האפשרויות הן אינסופיות. 3. רב סיבה נוספת לכתיבת שספר אלקטרוני הוא כי זה יכול להיות אינטראקטיביים, באופן זה יכול למשוך אנשים המעוניינים בידע שלהם. כאשר אנשים יכולים לקיים אינטראקציה עם האלקטרונים שלהם, מיד ebook הופך לחלק את העולם שלך. העובדה יותר חשוב כי התוכן של ebook שלך באיכות מעולה, עוזרים לפתור בעיות בשוק מסוים. אם יש לך נסיון או ידע על כמה הנושא הספציפי יחסית יש את מתנת הכתיבה, לא חושב על זה יותר, להתחיל היום יצירת שלך ebook הראשון למכור באינטרנט או להפיצו בחינם לקדם את העסק שלך באינטרנט. פרדי לאון מנהל לגלות צעד אחר צעד על-פי אפס הדרכות וידאו דרך כמו יצירה עסק משלך באינטרנט. בקר במרכז ההדרכה שלנו עכשיו

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.