ידידי היקר, מי שרוצה להרוויח כסף טוב באינטרנט! אני מדבר על כסף הגון, כי עכשיו יש אתרים רבים מציעים רווחים באינטרנט. באתר שלי על אחת האפשרויות של רווחים כאלה. רבים נתחיל עם סקר שילם דוא"ל נותני החסות משלמים עבור קליקים. גם אני עברתי את זה. כן, זה באמת כסף אמיתי, אבל הם יכולים רק לספק תוכן הטלפון הנייד וכל. הרבה כסף, עבור ההבטחה הזאת – רק מיתוס, או צריך להיות בילה ביום את המחשב בלילה. אני פונה למי שרוצה לנהל את העסק שלך באמצעות המודרנית והמתקדמת ביותר למסחר אלקטרוני כלים, להרחיב הכספיים אופקים, להשגת עצמאות כלכלית, כדי למצוא אנשים בעלי דעות דומות בקבוצה שלך. אני רוצה להראות לכם מה שאנו עושים, ומה כבר הייתי מביא כסף אמיתי. וזה אומר לך, חבר יקר, יוכלו להשתמש החוויה שלי טיפים כדי להרוויח כסף. איך להרוויח כסף. שערי מסוף – זה הכלי הראשון האהובים עלי, שבה התחלתי לפתח עסק באינטרנט. מישהו מתחיל ליצור, האתר שלך מישהו פתיחת חנות, תכנון רשת וכו 'אבל מסוף חילופי – זה הדבר הראשון שמשך אותי. אני בדיוק כמו רוב האנשים במדינה שלנו, זה היה רעיון כללי מאוד. ואז התחלתי לשים לב באינטרנט, אשר יש שקעים תמורת יחידים. כמו כן, הכסף שלי היה מוגבל למדי. לאחר בדיקת מספר אתרים, לא מצאתי שום דבר מתאים את עצמך. לאחר לפניו, את החוויה של סבא וסבתא שלהם, הורים ניסיון שלך, אני לא מרגיש אמון בנקים רוסיים הבורסה הרוסית (תסלחו לי, אבל לא ניתן לעשות דבר בקשר לזה.

אני מניח שאני לא לבד לדעתה). כאשר דיברתי על כלים עסקיים Intway, שבה אחד מהם נותן גישה מסופי מסחר אלקטרונית, אני מעריך מיד לטיפול של כל האפשרויות הללו, אם כי אני חוזר ואומר כי יש מעט מאוד הבנה של השוק. אולי האינטואיציה דירבן אותי, זה מה שאני צריך. ולמרבה המזל, אני לא טועה. אני אני רוצה לספר לכם על שתי החלפות, אחת מהן היא הכרחית פשוט למתחילים. אין זה סוד שרובנו יש רעיון קצת על זה, אז אני רוצה "לשווק" את המילה לא מרתיע, אבל להיפך, נמשך. ב 'להחליף' את המילה אני תמיד אומר, "אני זה בהחלט לא יכול להבין". אני אומר: "אני גם לא מבין ולא יודע על זה". IntwayStock בטרמינל יש שתי הבורסות: סחר ותיווך. תוכלו לראות כי מה שהופך אותם למעשה לא רק קל, אבל מאוד מעניין, מרתק, ויתרה מזאת, היא רווחית. השוק מספק רשימה של ניירות ערך מראה את המחיר הטוב ביותר לקנות ולמכור הביטחון. ציטוטים אלו מעודכנים תמידית על, בזמן אמת. שוק משמשת עבור פעילות פנימית של Intway השותפים. כאן אתה יכול לעבוד את כישוריהם עבור קנייה ומכירה של מניות. אתה יכול לבחור מניות שווה פחות מדולר. הנציבות היא נמוכה למדי מסתכם 1 $ על רכישת 50 $. השוק פתוח 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בניגוד פלטפורמת התיווך, הפועלת 5 ימים בשבוע, למעט סופי שבוע החגים, כלומר במהלך שעות העבודה של הבורסה האמריקאית. הסוכן של הפלטפורמה – פלטפורמה שבה יותר מ -6,000 מניות נמשך חברות בינלאומיות. קניה ומכירה כאן על ידי הברוקר בשעות החליפין. עמלה של 2 סנט למניה, אך לא פחות מ 7 $, כלומר אתה מבין כי עם ועדה כזו ניתן לרכוש אחת, 350 מניות. לפיכך, אנו לא יכולים להסביר שזה יותר זול כאן כדי לרכוש מניות נוספות. עם זאת, רכישת מניות תיווך באתר, הם יכולים למכור מאוחר יותר על הרצפה המסחר גם להיפך. אז אתה יכול בבטחה לנסות את זה כולם כאן, לשים על גבי כמות קטנה, של $ 1. בשני האתרים יהיה זמין עבור רכישה ומכירה במחיר קבוע. משמעות הדבר היא כי ניתן לקבוע על מכירת מניות במחיר הרצוי (כמובן בגבולות ההיגיון). ברגע שמחיר המניה מגיע הרצוי המניות שלך באופן אוטומטי להיות קנה או מכר בהתאמה. אפשרות זו שימושית במיוחד כאשר אתה רחוק או מסיבה אחרת אינם מסוגלים לעקוב אחר מחיר המניות. ועם כל ההודעה הזאת, בבקשה, מה לקנות ולמכור מניות בלחיצה אחת.

האם לא נס? עכשיו אתם מבינים, ידידי, זה לא מפחיד כמו שזה נראה בהתחלה. אתה בסיכון דבר על ידי רכישת מניות במחיר שאתה יכול להרשות לעצמך, למידה ורכישת המניות. זהו בית ספר טוב. אתה לומד להרגיש את השוק בהדרגה לומד להבין את התרשימים היומי, קניה, מכירה, לך לצבור ניסיון יקר ערך, אתה רוצה לדעת יותר, יש לך רצון לקרוא את הספרות על נושא זה, כי הראשון רווחים, גם במחיר $ 1, ו – התחלה מרשימה מאוד להבין כי יש עוד להציג פרספקטיבה של הכנסה. ואחרי זה אנחנו לא יכולים להתאהב במכשיר הזה, בידיעה שזהו מקור בטוח של רווח. בנוסף, אף אחד חילופי אחרים אתה לא יכול להתחיל עם אחד או עשרה דולרים! לגבי 2007 אני רווח 60% על המניות. אבל יש לי ומניות רווחיים פחות, ואת הרווח של זה – זה עניין של זמן. בדף של "מסוף החליפין" באתר שלי אתה יכול לקרוא מידע רשמי יותר, כמו גם עצות מעשיות טירון '10 להימורים בטוח. " אני משתף אתכם בחוויות שלהם. אשמח אם תרצו משהו מועיל. איפה להשקיע. המקור השני ההכנסה שלי כי אני רוצה לספר לכם – זה קרנות נאמנות (או קרנות נאמנות), כלומר קרנות נאמנות. זהו מקור אמין לטווח ארוך הכנסה. בידיעה כי הבנק אינו מכסה את אחוז שנתי אינפלציה, שים לב למקור זה של הכנסה. כאן, כמו בבורסה, אתה יכול להתחיל את ההשקעה שלך עם 1 $ ולאחר מכן הם מתחדש כל הזמן. כמו כן, אם אתם עדיין מהססים להתחיל להרוויח כסף בבורסה, אז זה מקור הכנסה מעניין כפליים. נכון להיום, יש שתי קרנות: Intway Capital Fund (מחיר מניה $ 1) ו – Intway Properties Fund (מחיר מניה $ 100). זה סגור סוף כספים רק עבור שותפים תאגיד Intway. הכספים באופן עקבי לייצר הכנסות. מחיר יחידה הוא בהתמדה בכל אלה קרנות. שיעור ההון Intway הקרן על פיקדונות היא 20.30%, וב קרן מאפיינים Intway – 14,55% בסוף 2007. אך קרנות אלו הן רק מעל 200 ימים. יש לי מניות בקרנות שניהם. על השופט ההכנסה שלי בשביל עצמך. אני לא רוצה לבחון את הסבלנות, הרבה מדברים על קרנות נאמנות, ללא צורך אני מאמין כי על הדף של האתר שלי "איפה להשקיע את הכסף" יש מידע מקיף. כל טוב לך, מזל טוב ושגשוג. מרינה וולקובה.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.