עמודי אינטרנט דינמיים לשחק תפקיד חיוני עמודים המבוססים על מוצרים או דפים שבהם המידע מתעדכן ברציפות. אבל לפני עיצוב אתר אינטרנט דינאמי יש צורך להכין את הפנל ניהול הוא הלב של עמוד אינטרנט דינמי. אם אתה רוצה לקדם לעמוד אינטרנט דינמי, ואז הוא להיות תואם עם מנועי החיפוש, כמו גם עבור המבקרים. אלה הן נקודות הצורך בעיצוב של backend דינמי. 1. כל עמוד חייב להיות נוחות כדי להוסיף התגיות עבור תגי כותרת ו- meta לשחק תפקיד מכריע בעיני מנועי החיפוש.

2. כל דף צריך להקל על איזושהי מטרה נוספים של המבנה. 3. MP יש את האפשרות לנהל את הקישורים. קישורים 4 ב כותרת עליונה, קישורי ניווט ו קישורים תחתונה, וכו '.

הן צריכות להיות registe על-ידי MP באותו מקום. 5 יש אפשרות ליצור מפת אתר אשר יכול לתת לך לחץ. 6 יש יש להקל על שילוב משימות מתוזמנות עם איזה אתר מפות ניתן להפיק באופן אוטומטי, במרווחי זמן קבועים. 7. אם מפת האתר נוצר בשתי דרכים XHTML ו- XML זה מושלם עבור קידום האתר. 8. יש מגבלה התוויות של כותרת ותיאור. אז בעת הוספת מידע זה אנא הערה מספר מוגבל של תווים אתה יכול רק. 9. אחד הדברים החשובים ביותר פאנל הניהול היא יש את האפשרות לשנות את התבנית של דף האינטרנט. 10. יצירת דף האינטרנט אינו יכול להכיל שגיאות HTML או CSS. ה MP צריך להפיק קוד ללא שגיאות. 11. אם זה אפשרי בדוק קישורים לפני השקת הדף לציבור באופן כללי.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.