הצבע יש הקסים תרבות לאורך ההיסטוריה, בכל גיל, בכל אזור הפיק צבעי וצבען בהתאם משאבים זמינים. הצבע קיים כבר יותר מ- 20,000 שנים. הראיות שורד בציורי המערות. הצבע היה בשימוש נרחב על-ידי המצרים הקדמונים נחשב לבעל קסום וריפוי ואת סביב תקופה זו, 1500 לפני הספירה, תכונות ציור שהפכו תוך אמנות הוקמה די נרחב כרתים, יוון עם המצרים אשר העביר את כישוריו הרומאים. מצרים: המצרים השתמשו בטכניקה של בית מקדש, ומשלב הפיגמנטים עם מים, גומי, דבק, ביצה, החלת צבעים בנפרד, ללא ערבוב אותם בין אם. גילוי קברו של תבאי חשפה רבים בהם נעשה שימוש בציור שלו: אבנים למיזוג צבעים, לחתור עם חורים או מכולות, וכו '. הצבעים היו אמייל כחול, כינאבאר, אדום, צהוב ההודי, אוכרה, חום, ירוק ושחור.

ציוריו היו נפתרה בהכנה לבן. יוון: היוונים המשיך להשתמש המקדש. המצאת Encaustic מיוחס Polygnotos. פליניוס הוא היחיד שיש לו קצת אזכור קצר ובהיר של ההליך. עם סוג של אגרוף חם להחיל הצבע על הקיר או טבלה. רומא: מקדש וציור Encaustic משמר את מאפייני ממוצא יווני שלהם. הוא אינו ברור באותה תקופה התגלה בטכניקה של פרסקו. זה היה פיתוח רחבה בתרבות הרומית, כפי שמעיד שרידי הרקולנאום ופומפיי.

גיל ממוצע: הרפיה יריביו ציור פרסקו של כנסייה, בתי – אחוזה בונקרים. טכניקה זו של פרסקו הכלולים כתבי-יד של הנזירים ארקלה ו תאופילוס. הנצרות, דרך העבודה של הנזירים, משם על ידי משמעת נוקשה של אינטרסים אנושיים, נאלץ למצוא הסחת דעת שלא לשבור את המונוטוניות של חייהם, עם לימוד מדעי במיוחד, את הפרקטיקות של האמנויות. אמנות רומנסקית מופיעה במאה ה-11. המורים הראשונים של סיינה (איטליה), על בסיס השפעות הביזנטית, שסביבו סובבת ה רומנסקית, מחפשים נזילות רבה יותר בהרכב של ציוריו. הנזיר תאופילוס כתב מסה על ציור, לוח הזמנים Artium Diversarum, המלצה לשימוש: גומי הסעודית, המכונה גם Glassa או fornis בשנת 1200, פשתן ושמן. היו הציירים שציירו החלת מעיל של שמן פשתן על תמונה טמפרה, צבעים לתחייה, עוצמת recobraban והבהירות של בית המקדש שסוידו. קצת אמנות ציירים סימנים מקדימים: הצייר האיטלקי פייטרו Caballini 1250-1330. עבודתו מלווה את הקו bizantinista המאפיינת את ציור הקיר במאות ה־12 במערב. Cimabue מאסטר. Cimabue 1240-1303 צייר ו אדריכל איטלקי. מייצג את השלב האחרון של הציור האיטלקי רומנסקית ומעבר ציור גותי. עבודתו נבדל בשני סגנונות: אחד של השפעה ביזנטית, עם דמויות נוקשה. אחרים ראוי לציון עבור הריאליזם מודפסים הדמויות שלו. מאז באמצע המאה ה־13 מופיע האמנות הגותית. החיים חוזר אל העיר, מלאכת וסחר נסיבתי כדי הבורגנות החדשה. האמן שייך גילדת. כבר אינו פועל תמיד פנים של כנסיות, תחת הדרכתו של נזירים אדריכלים. כעת מקבלת עמלות בסדנה שלו. הוא הבעלים של החומרים בהם נעשה שימוש בכל המקצועות והזמן שלו. מאמר: מנדוסה חוסה לפרטים נוספים: "היעד ="_ blank"m

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.