תיקי עור הם מאוד אופנתיים כרגע. זה אופייני בסגנון המערבי. יש עור תיקים במגוון של עור כגון עור טבעי, כיפת ז'מש או עור אך. ניתן ללבוש עשויים עור להזדמנויות שונות, כמו לדוגמה לחנות, בערב פסטיבל או לאכול אלא רק על הקרח בעיר. תיקי עור מיוצרים מביצוע אחת ביד או מעל הכתף ללבוש, כך לניתוק. יש שקיות עור רבים אלף צורות שונות, גדלים, צבעים, ועיצובים. בהתאם עיבוד, גודל או צורה יצרן של עור, המחיר עולה. בגלל השילוב של העור, המעצב המפורסם, לא במחיר רק באופן זה היום, age.

נרתיק עור הוא בגד מעשיים מאוד עבור נשים, אך גם לגברים. באפשרותך לבצע פעולות שימושיות זה שק, באותו זמן, Eyecatcher באמת יפה לכולם. מכיוון המטען מעגלת האישה בלבוש מודרני תמונה בתור אביזר חשוב. כמשתנה בעלות נמוכה יש עשויים עור עור סינתטי או חיקוי עור כביכול. אלה הם זולים יותר, אך לא איכות מעור אמיתי במידה רבה. ההבדלים, כגון מחיר יותר, עיבוד תפרים או ריח לא טוב אבל ולכן הם התוצאה.

זה לא כל כך קל לייצר עור עבור עשויים עור. פעולה זו צורכת הרבה זמן וסבלנות. תהליכים רבים של פיתוח קטן יש צורך עד rawhide עד כה כעור במקרה ולהמשיך יעובדו. אפשר לומר הרבה על עור, אך טווח השימוש השקיות, האיכות קשה להכות. מאחר שאתה מוכן להשקיע כמה אירו יותר מהרגיל. כי יש לך עור תיק כל כך הרבה שנים עם טיפול טוב.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.