שלה עשר השבועות הראשונים לחיים, הם לומדים את כולם מה הם צריכים לדעת. תהליך זה מבוסס על שלושה עקרונות: חתלתולים להתבונן מה שהופך את אמא שלו ולנסות לחקות אותו. הם לומדים מבוסס על חוויות טובות וגם רעות. קיטי יצא משהו בדרך מסויימת, מאותו הרגע זה יהיה תמיד. וכך; אם אתה יכול לקחת זה החינוך. חתלתול, חתלתול שלו בטוח שהוא יצליח.

בכל מקרה, אתה צריך זרוע עצמך עם סבלנות, לפעול עם הרבה רוגע, להיות מאוד עקבי. איך לחנך אותו כראוי חתלתולים רק יכול להסתגל החוקים שלנו אם אנחנו מוכנים לקבל את מנהגיהם. וזה ידרוש שידוע לנו לבטא את עצמנו בשפה שלך, לקבל פשרות ואת זה לוקח בחשבון את האפשרויות וחלופות. לספק יותר מאשר באן: לא רק לאסור חתול מגרד את הספה. במקום זאת, מציע לכם aranador של פרס בכל פעם לפני שתשתמש בה. יציבות במקום לשנות: כדי להקל על החתול מרגיש מוגן ובטוח צריך לנסות לא לשנות את מקומות, חומרים, צלילים, אירועים שאתה אוהב.

שגרה לא רק לא משועממת. אותם, אבל זה הכרחי. עקבי ולא הפכפך: היה פעם החרימו אותו משהו, האיסור יישמר. פיזיולוגיים צריך הגורים מתחילים ללכת לשירותים בגיל של שלושה או ארבעה שבועות. קרי, כי כאשר תקבל את החתול שלך, זה כבר יהיה רגיל לא ללכלך את הבית, למרות תצטרך להתמודד עם זה זה נשאר כך. הגורים צריך לספק קופסה שטוחה. . או יותר מספר, כך שהם תמיד צריכים גדר… הדלי לחתולים בוגרים צריכה להיות רחבה מספיק כדי בעלי חיים יכול להסתובב בנוחות בתוך לבין יכולים לחפור ללא בעיות. המגש צריך להיות במקום רחוק השוקת, שקט, מוגן ולא תמיד שם כאשר יש החתול כבר התרגלתי אליו. בהתחלה יש להשתמש עם חומר סופג החיה כבר יודעים (שאל הבעלים הקודמים אם זה מאומץ). אם עשית שינויים כלשהם, זה חייב להיות פרוגרסיבי. מניחים שכבה של המלטה חתול של חמישה ס מ עבה. הסר בצואה מדי יום, רוקן כל פעם בשבוע, לנקות את המחבת במים רותחים. עצה בשבילך,: אין טעם להעניש גורים שייצרה כמה שובבות. עדיף להציב את האינסטינקטים הטבעיים ב קו חינוכי.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.