חינוך מיוחד

אני חושב כי האסטרטגיה המתאימה ביותר יהיו תלמידי כיתות ואלה עם צרכים חינוכיים מיוחדים נלקחים למקום שבו אתה להיות נתן טיפול מיוחדים, אך הסתיים פעם חזר לקבוצה. חקירות תוצרת אירופה, שבו יותר לחוות, חי כי הם עברו כל הרמות לאורך ההיסטוריה, עובר דרך לעג, אכזריות, אדישות, תשומת לב עם הדרה, שילוב והכללה של אלה נחשבים שונים, ישנם מספר גורמים אשר הרשה לי לומר כי הכללת תלמידים עם חינוך מיוחד צריך לווסת במידת האפשרשלא לדבר על העובדה כי קשה. בחקירות אלה מדגימים כי תלמידים רבים ללא קשיים לכאורה אינן לומדות וסימן אחרים עם מגבלות יש הוצאה להורג ישירות בתוך בתי ספר רגילים, יתר על כן זה היה ציין כי בשלב כלשהו בחיי בית הספר בין 15% ל 20% מכלל הילדים יש צרכים מיוחדים. למעשה, אני מאמין גם מעניין המחקר הזה גרם ב- 15 מדינות אירופה הוא כי הנוכחות של מורים מומחים חיונית לא לשים לב לגיוון. . זה מעניין לראות את התיק של פנמה ב שלה התקדמות לקראת חינוך מכליל, בתור מדינה באמריקה הלטינית עם דמיון כדי לחלוק כבוד רבים בתוך. אז החלטתי לקחת חלק מנתוני המחקר (היעילות האמיתית שיש לו את תוכנית חינוכית הכללה באזור המטרופולין של פנמה סיטי). ההיסטוריה של חינוך מכליל, איפה הזכויות הסוציאליות של ממחירם, מעוגנת בנוסף נפתח ב פנמה מ חוקת 1946, הביע את החובה כי המדינה בפנמה כדי להגן על אנשים עם מוגבלות.

עם זאת, זה לא היה עד שנת 1989, כאשר משרד החינוך, מודה לנצחיותה של כיתות מיוחדות עבור שילוב בבתי הספר, זה נתן תו חוקי חינוך מכליל, ללא ספק הישג גדול עבור שילוב של אנשים עם מוגבלות. המערכת בפנמה משתמשת בשני מצבים של אינטגרציה: במצב הראשון כללה קבוצה מיוחדת עם בעליו מיוחד, קבוצה עם המורה שלהם בבית ספר רגיל, קבוצה מיוחדת עם המיוחדת אבל בנפרד שתתלווה שלו מורה מיוחדת שמשתתף קבוצה באופן שוטף בעניינים אקדמיים לא נושאים אקדמיים מסוימים או קבוצה מיוחדת. השני מאופיין על פי הילד משולבים בכל המקצועות עם תמיכה מיוחדת בלוחות זמנים מיוחדים. בתי ספר של האומה שלנו להיות כלול הכרחי: לשפר את מבנה. לרגש קהילות הרכבת צוות על כל שינוי של היחס של האנשים המעורבים בתהליך. אני יכול לומר כי אם יש לנו תיק טוב של חינוך מכליל כלי רציני אפשרי במדינה שלנו, זה יהיה הטוב ביותר כי בני אדם אנחנו לחנך לחיות בחברה, הוא עולם משותף לא על עולמות מיוחדים, אז כולנו צריכים ללמוד לחיות עם אחרים ללא קשר להבדלים.

כיוון החינוך יכולים לתת את התשובה כדי אפליה בכל התחומים, ובכך למגר את הרוע החברתי הזה. ככל חינוך כולל להיות בני אדם טובים יותר לחיות בחברה, יעשה אותנו יותר רגיש ותומכת.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.