עם זאת, ישנם אנשים שגורם להם מאוד קשה להצליח זה סוג של עסק. הסיבה: כל חברות עומד לומר כי הם האפשרות הטובה ביותר, לכן, אנחנו חייבים להיות גם מושכלת של מה החברה מציעה, כי אל לנו לשכוח כי אנחנו הולכים להיכנס לתוך עולם העסקים עיקרון איננו יודעים, עלינו adaptarnosa לעידן המודרני-אני ככה אנחנו מפסיקים לחשוב לרגע. משווה את החברה הנוכחי עם של רק לפני 15 שנים. היום מוצף אנשים כמויות של מודעות, הצעות, קידום, שיחות שלך ועוד בבית. בשוק הנוכחי הוא saturadisimo של מידע, כל יום ויש אפשרויות נוספות עבור elegira€¦ בזכות-באינטרנט. יזם חכם יודע הצלחה הוא בפני עצמו, אלא גם על האיכות והיעילות של מערכות עבודה וידע בזמנים אלה, יש עסקים רציניים, עוצמה, גידול ממושך, לשקול ברצינות את הנוכחות באינטרנט ובתחום של מסוימות מומחי שיווק טכני. אם לא, יש לנו זכות לקרוא לנו “profesionales”.

במדריך זה אציג מדוע האינטרנט הוא הים מלא של דג שבו תמיד חלם של דייג, גם אראה את הכישורים ואת המושגים של שיווק אשר יוצרים רשת דייגים, להכפיל את התוצאות שיש לך כעת בעסק שלך. האינטרנט יצר עולם חדש של הזדמנויות עסקיות עבור כל, אשר מאפשר לנו מפנה רעיון לעסק רווחי במחיר קטן מאוד. למרבה הצער, 95% של מי להתחיל בבית עסק נכשל, הגורם העיקרי למה לעשות הוא שהם לא רוכשים ידע או לקבל את הכלים הדרושים כדי להצליח בשוק התחרותי ומודרני של היום, על מנת שזה לא קורה עכשיו יש לך שתי אפשרויות בעת בניית שלך negocioa€¦ 1)-95% של בעלי עסקים עדיין מתרגלים את המשחק של המספרים הנתונים הישן בית הספר. זהו: עליך לפנות מספיק אנשים עד שתגיע לבצע מכירה. (2)-5 % הם מפיצים העליון של כל חברה מרובת רמות, אשר ממוקמים בשוק מאפשר לנו הסיכויים להלן כדי למצוא אותם, ליצור עמם קשר.

מדובר ללא ספק הבחירה מסיבות רבות, אך הייתי רוצה להצביע על דינאמי הוא המפתח של מושג זה, אל תשכחו: מה שהופך את ההצלחה של prospecting הוא מי למצוא קשר האדם אפשרות 1, לרדוף את העלון החבילה. באפשרות 2, בתשקיף אתה מחפש אותך, כלומר נתפסים המומחה ולשמור כל כוח וערך במצב זה. האפשרות הזמין אותנו לתוך העולם שלהם, בעצם שואל אותנו לקנות סחורות או שירותים שלנו, או עליו להכנס זה צימוקים מדורגת באופן אוטומטי ההזדמנות העסקית כל המחסומים, קירות קמעונאים כל החברה שלך חייבת לגלוש. לכן אם אנו שואפים לא, כדי להשיג חברה טובה, שבו לספק לנו ידע נרחב וכלים מתאים להיות מומחה של מדורגת, עולה לנו זמן רב להגיע חלום זה מתקיים, מדוע? כי אם לא נכין גם לא תהיה אחוז גבוה של הצלחה אבל רק 2% אנשים המעוניינים האמת עבור כל הסיכויים 100. F'>בני ברמה יכול לקבוע . האם כי אתה לא רוצה טוויסט כי יש תעריף 99% הצלחה, האסטרטגיה הטובה ביותר האפשריים הוא כדי למקם עצמו כספק יקר של שירותים שאת חוויית דרש. כך באפשרותך שיוכו ההמונים, להיות מעל לכל מההמולה של השוק היום. "אבל איך לעשות את זה?" עליך שאתה תוהה. Simplea€¦ יש כלי נשק חזק יותר שיווק אתה arsenala€¦ שלך אתה taš a€“porque בניגוד הזדמנויות עסקיות, יש רק אחד כמוך בעולם. Atu הם מוצר ייחודי! וזה המוצר היחיד שבו אתה מוכר. הזדמנויות חדשות, ידע, alianzasa€¦ להיות להגיע אליו באמצעות שותפויות עם האנשים של ערך. אך כאשר בחרנו גם החברה אנחנו הולכים כדי להכין כמומחה אמיתי בשיווק מדורגת, ומתחילים בכל יום אנו לקבל שיחות הדרכה, להביא לנו יד אז בואו להיות מנהיג מוצלח, שם המסע שלנו חופש פיננסי.-מנהיגי לארח ערך בעיני הפוטנציאליים שלך, לדעת כיצד להשתמש בו במאמצי השיווק שלה. הסיכויים שלנו תופסים את זה ולאחר מכן פיתה, אמון אותנו, מעוניין לעבוד בצוות שלנו. יהיה כבוד להם להיות בחסות לנו, כי הם יודעים כי יש מידה רבה של כוח, הידיעה לנצח עם מערכת היחסים שלנו. אז אתה רוצה להיות הבוס שלך?, Aentonces לעבוד! קרוב לוודאי שאתה חושב כי אתה לא מסוגל לקבל מיון זה דבר, זה נורמלי, כולם מתחיל עם כישורים לא, אבל אם אתה רוצה להשיג את הרמות הגבוהות ביותר של הצלחה בתחום זה, עליך לשנות את הרעיון.-זכור: היום יש רק 24 שעות, נכנסנו תעשיית Multilevel מחפש את איכות החיים, לא עבד של העסק שלנו. הגאונים האמיתי של מדורגת לבלות את חייהם בשלב של רציף למידה, קונים או החלפת כל קורס שניתן ב- online שיווק, הקמת מרשים מקצועי הודעות, פיתוח personala€¦etc.-כך אנו ממשיכים להתקדם בתוכן אלה, זכור תמיד כי אם ברצונך להפוך את התהליך של חסות תהיה נוחה ככל האפשר, עליך להגדיל את ערך הפוטנציאליים שלך על-ידי הגדלת רמת של ידע וניסיון. אוניברסיטת זה יש לך את האפשרות להשיג ידע, כלים לחנך אותך בתור מומחה תה מדורגת שיווק מוצלח לספר לך על-ידי ניסיון-

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.