כיצד להקים עסק משלך? עם בחירה והערכה של רעיונות עסקיים. איך לבחור את רעיון אחד שיכול להיות הבסיס של עסק מצליח? כיצד להעריך את הכדאיות והסיכויים של רעיון זה? בחר רעיון עסקי עם נוף את ההמלצות הבאות: 1. רד לסוג הפעילות שאתה לחתום. אם יש לך כזה לדעת בדיוק, את סיכויי ההצלחה שלכם גדל. המצב האידיאלי הוא לפתוח עסק הוא נוכחותם של גדולים תשוקה זה עניין עסקי, אישי ורצון להצליח. 2.

אל תתחיל עסק חדש ללא הכשרה! חייבים להוציא לפחות מחקר שוק ראשוני על מנת להעריך האם יש תחרות מה, מי הם הלקוחות שלך, מה שהם צריכים. 3. גם הנוכחות של תוכנית עסקית מפורטת אינה יכולה להבטיח כי יישומה לא יהיה לך את הסיכונים של מצבים בלתי צפויים. זה בלתי אפשרי לחזות את כל המצבים שבהם אנו יכול לספק את השוק. אתה צריך להגיב בזהירות כל מידע שיכול להשפיע על ההישג של הרעיון העסקי שלך, כדי להעניק משמעות כלשהי אותות, במיוחד אלה הקשורים לפעולות המתחרים, הממשלה רשויות הפיקוח, שינויים בהעדפות של הלקוחות הפוטנציאליים שלך. 4.

אם אתם עומדים בפני בחירה, מעדיפים את רעיונות חדשים. סיכונים ליישום רעיונות עסקיים חדשים לעתים קרובות הם לא גבוה כמו הסיכון של להיות אחד מאנשי העסקים רבים בשוק עם תחרות גבוהה. בחר את השווקים המתעוררים, לחפש אותם רעיונות עסקיים לענות על הצרכים של קבוצה (וגם רבים יותר) הספציפיים של הלקוחות. 5. בחר את סוג של עסק, זה מתאים לך. להיות מוכנים לעובדה העסק יכול לכבוש נתח משמעותי של הזמן שלך, אז לנסות למצוא פעילות יהיה מעניין לעשות. 6. מירבית השתמש בכל העסק שלך כל נקודות החוזק שלהם. לדוגמה, אם אתם בקיאים אופנה, בדים, ולהיות מסוגלים לבחור אביזרים, אז היכולת שלך לשמש אם לארגן חנות הבגדים שלך, אולפן, אבל לא חברת ההנדסה האזרחית. אם אתה לא אוהב לדבר הרבה, להיות באור הזרקורים, אז יהיה קשה לסחור. 7. הבחירה של עסקים המבוססים על נקודות החוזק שלך הגיון כלכלי: אם העסק יהיה פעיל היכולת להשתמש הכי טוב שלך, אז זה יהיה יתרון חשוב על פני המתחרים בעלי היכולות הללו בכלל.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.