מגיעים בראש תוצאות החיפוש הוא דבר אחד, שמירה על מיקום זה הוא כל חלק אחר של המשחק. זה לוקח הרבה זמן ומאמץ כדי לקבל דירוג גבוה יותר במנועי החיפוש, אך לאחר הגעת אותו, עליך להמשיך את מאמצי להישאר שם. משימות רבות אשר ביצעו להשגת מיקום מעולה זה צריך להתבצע באופן רציף להישאר למעלה. זה כולל עדכון קבוע של אתר האינטרנט שלך, אך לרוב, להישאר בחלק העליון של החיפוש תוצאות הוא יותר טכניקות אופטימיזציה של מחוץ לדף. במילים אחרות, עליך להמשיך ליצור קישורים חד-כיווניים נכנסים אלה. הרצוי קישורים נכנסים לאתר שלך מתוך אתרי אינטרנט אשר מקבל המון תנועה, אך גם והמעמדות העליונים של מנועי חיפוש עבור מילות מפתח אלה. ככל קישורים נכנסים מאתרים כאלה, מנועי החיפוש רואים כאתר בזמן גם חשוב.

קיימות דרכים רבות להשיג קישור הזנת באתרי אינטרנט אחרים. עם זאת, הדרך הטובה ביותר היא להשתתף בבלוגים שלהם, לשלוח תוכן, אם זה אפשרי, להשתתף בפורומים שלהם על-ידי הכללת קישור משלך בכל הפעילויות הללו. אם פנה לבעלים של האתר שמבקש קישור לאתר שלך, הוא ישאל לעיתים קרובות לבצע חילופי. קישורים הדדיים של • או החלפת קישורים, אלה הם קישורים אשר לעיתים קרובות להיעלם, הגרוע להעניש, אותו היא לפי מצב הרוח של גוגל. אם רכשת המפורסם של גוגל, ניתן להקפיא את אפילו אתה סופג על-ידי אתר ללא או אחר ב- PageRank נמוך יותר. קישורים יוצאים • השפעה גרוע עדיין על מיקום שלך, מאחר אותם נלקחים בחשבון על-ידי Google רובוטים.

האפקט ב- ה-PageRank יהיה פשוט והציניות. לכן יש לנקוט זהירות היוצא קישורים תאפשר בדפים שלך, בדרך כלל להימנע מהן, ללכת במקום זאת הכיבוש ואת קישורים נכנסים. מסיבה זו, עדיף למצוא דרך אחרת לקבלת הקישור שלך באתר זה. אם דרך אחרת באמת לא ניתן ולאחר מכן לקבל החלפת קישורים אם האתר הוא שווה של אתה פרספקטיבה, המבקרים, מנועי חיפוש כללי (לשים ה-PageRank של גוגל). אתה פשוט להמשיך להעלות את אתר האינטרנט שלך באמצעות הוספת תוכן על בסיס קבוע, והקפדה על כל כללי אופטימיזציה SEO, השגת קישורים נכנסים חשוב מתמיד לאתר שלך. אסטרטגיות אחרות יכול גם לסייע לך לדחוף את האתר שלך בראש לוח המקשים. לימוד תנועות חדשות כגון השיווק של רשת חברתית, בלוגים לצפצף אחרים עושה הרבה רעש את שאר העולם, אשר יהיה בקרוב להיפתח בצרפת לב. אז להיות מוכן! אודות המחברת: סטפן Cormont עצות להפקת הכנסה באופן מקוון

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.