שיקולים כלליים אם מה שאתה אומר לא יפה יותר שתיקה: אל תספר. פתגם בערבית מאפייני הכלכלי של תרחישים הנוכחי מראים בחברות תחרותי מאוד דינמי, גנרטורים של המרות הענקת דרך שיווק מקדימים לטובת הכלכלות, שווקים, ההתפתחויות הטכנולוגיות מנסים לספק את הצרכים כי הצרכנים הם תובעניים. כל שזה יש הכרוכות בתפקיד כל חבר בארגון צריך לשחק לקראת תוצאות אשר מעדיפים אותו לקחת את חברות באמצעות המשאבים שלו, במיוחד האדם ברצינות. נצפו שינויים בתפקידים רבים על פי תפקידים בכירים, אז עד העבודה הטכנית ומאז. מה נוגע לנו הזדמנות זו של מזכירות ההנהלה. לא מפתיע Vigorena פרננדו מקליד ביחס בנושא לשקול כי אנו חיים שינוי של עידן, לא תקופה של שינוי אשר מיתרגם תהליך אמיתי של אנורקסיה מבני מגורים מודרני ארגון, מיקור חוץ של פונקציות אמצעים כלפי ספקים חיצוניים, מבנים ברשתות, המעבר מן המסה משווקת לשווקים מקוטע בכלל אווירה מעט יותר תורמת "קריירה", חברות עם מבנים נתיקים חד פעמיות, נייד, חד פעמיות, אפילו וירטואלית אשר משתנים ללא הרף. דווקא אלה שינויים לפי דרישה של יוזמה אנשים עם חזון זה שלב המנוחה הפוטנציאל שלו, הכישורים, התנסויות לעודד אותו שלו בביצועים ההישג של פונקציות חיוניות.

הנוכחי המציאות חברות כיום עומדים בפני אתגרים רבים, לשינויים להוביל לארגון הפעולה שלו, לכפות את הניהול זה קשובים יותר בסוג של המבנה הארגוני הנדרש, כמו גם התיאור של הפונקציות שבהן צריך להיות הקבוצה, כי המלווים אותו לקראת תוצאות תורמת לארגון. מקצועי נדרש יוזם, חזון, מאומן מונעים לשימוש כראוי את הפוטנציאל שלהם יצירתיים וחדשניים. נכון יזמים הם כרוכים יצירת התנהגות ארגונית חיובית לחברה. המציאות הנוכחית במקרה ונצואלה, מציג תרחיש הסוערת, הדורשים בנכונות של העובדים של החברה אשר מאפשר פונקציות אשר יכולים לעמוד באתגרים נוצרו, לתת דרך, שינויים להבטיח השתתפות דינאמית של חברות לפיתוח שלהם. הוא נדרש מזכירה אדמיניסטרטיבית חדשה, יותר המותאמים לצרכים של הדרישות של ההווה, מזכירי עם אחרים תרבות ארגונית, הרוח שפניה לעתיד יותר של שייכות, הכשרה על פי requierimentos של השפה, התקשורת הארגונית בהווה. השינויים שנוצרו מחדש של ארגונים לפעולה שלה, ארכיטקטורה מבנית חדשה המאפשרת האתגרים, לעשות את הדרך להמרות מעורבים פרודוקטיביות, הישימות, המבטיחה הטבות, השתתפות בשווקים, צמיחה ניהול מנהיגות מקדימים, הדמוקרטית, מניע, מסוגל לפתח תוכניות אסטרטגיות, פעולות המאפשרות לחברה להשתתף באופן יעיל התרחישים הנוכחי, להיות תחרותי, לכבוש, נשארים בשווקים, לענות על האתגרים, סיכונים וחוסר ודאות. טכנולוגיה חדשה אשר מבטיחים התחרותיות, חדשנות, פיתוח המוצר, איכות ופרודוקטיביות, עולה. הסכמי לפונקציות מאומנים יותר אנשי מקצוע כדי לפתח, אנשי מקצוע ברוח שייכות מוגדרת היטב, חדשני, יצירתי, תורמים, אחראי, פרודוקטיבי.

פתחים חדשים, תוצר של מדיניות סחר החוץ יותר פתוח, אשר נתן דרך בריתות, הסכמים, מוסכמות, favouring המדינה, החברות שלהם השתתפות ושילוב עם תוכניות הכלכלית של הממשלה. ידע חדש, כישורים, מיומנויות של הפונקציה הניהולית בהתאם לדרישות תחרותי כישורים קיימים, נתנו דרך סגנונות חדשים של אימון, דינמיות יותר, יותר חיובי למידה בהתבסס על הביצועים. מזכירות ההנהלה בהווה בהתאם לעיל, זה יש הכרוכות ניהול יש בהווה עם מזכירות ההנהלה יעיל, מתן כל פעולות אלה מעדיפים אותו ב שלהם יחסי עבודה לספק טווח שמות, מסוגלים להיכנס לתוך תוכניות שלהם, תוכניות, כלי אשר favours לו ניהול שלו. המזכיר של ההווה נדרש להיות מומחה עם החזון, דינמי, מוכן לכבוש מתפקידו עם התמיכה של כל הידע הדרוש להקל תרגיל שלה, מטפלים כראוי את תנאי, היקף הנושאים ניהולית מודרנית, משא ומתן יחסי הידע האנושי אם אותו, אופטימי, נעים, עם אישיות, התנהלות ייצוגי, טוב, ערכים, אתיקה, התנהגות אשר יוצר אקלים ארגוני חיובי באימון שלך, תחום שפות, במיוחד באנגלית, היסודות של כלים טכנולוגיים של מדעי המחשב. להיות מזכירות עם ידע ויישום של כלים בסיסיים צמיחה אישית אשר מבטיח ניהול קונפליקטים, החל שלב האקלים הארגוני שבו התפקיד שלו הוא חיובי מאוד עבור הביצועים של הפונקציות של ניהול. עליך מזכירה בו אמון בניהול, לשתף פעולה אתה ומינימיזציה של בעיות עם העזרה של המשוב, השתתפות הכל לטובת הביצועים של המנהל. מזכירות סובלנית אי הוודאות אשר מעביר העסק. את היכולת ליצור, לחדש וליישם עם סקירה של העסקים של החברה, הערכה עצמית אסרטיבי וגבוה. כדי לדעת תכנון הזמן שלך וזו של הבוס שלו, להכין, לטפל מידע בהתאם, לארגן, לארח ו להשתתף ביקורים, להכין מצגות של מוצרים או שירותים, לארגן טיולים עסקים, בין היתר ניהול מודרני בהחלט מסקנות חשוב לשכור מזכירה העונים על כל התכונות האלה, לסייע לך לבצע את תפקידו בצורה יעילה, secretariats המיומן, יצירתיות, יכולת תרומה כישוריהם ידע לסייע להשיג אקלים ארגוני חיובי ומותאמות לעוזר שלו כדי לזהות באופן מלא עם הפונקציות שלהם, האחריות.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.