במאמר הקודם שלי "איך מתחילים לשטוף את המכונית עסקים ברוסיה" היתה שאלה של בחירת הציוד המתאים. אודות היכן, איך ובאיזו ספקי לבחור ציוד עבור המכונית, אתאר במאמר זה, המבוסס על שלה ניסיון אשר נצבר במהלך השנים, כמו גם את החוויה של עמיתיהם ושותפים עסקיים. בואו "הבעיה" הזאת עם המבט של הצרכן להסתכל בעיניו. במדינה שלנו יש הרבה סוגים של ציוד עבור שטיפת מכוניות. ניקוי, מכונות כביסה נמכר כמעט בכל עיר מעבר מחוזי. בערים רבות יש חברות רבות, מה שנקרא סוחרים, העוסקים באופן מקצועי זה. סוחרים אלה ב בעיקר נציגים של חברות וספקים במוסקבה פועלים על מחירי במוסקבה הקמעונאי. בתערוכות במוסקבה הולך הרבה חברות ציוד מכירת לשטוף את המכונית, וייצוג מותגים בינלאומיים שונים: Karcher, Delvir, Portotecnica, Nilfisk אלטו, WAP, Hako, Sirio, Lavor Pro, IPC, אחרים Kranzle רבים.

ברוסיה יש עשרות מותגים של ציוד, ואנשים רבים ממשיכים לקרוא לזה Karcher, Karcher, Kersher וכו ' Karcher – זה אחד העתיקים מותגים עם מוניטין ברחבי העולם קידם, עם מתקני ייצור גדולים במדינות שונות. אבל השאלה כרגע היא לא עליו. המהות של מופעים אלה ברור לכל – היא חברת הפרסום שלהם ואת המוצר שלה, מקבל בסיס לקוחות חדשים בניית רשת סוחר. אם תבחר את הציוד על המכונית שלו בתערוכה המקצועית במוסקבה או עיר אחרת, או עשויים להיות סוחר של החברה במוסקבה, לשקול את ההיבטים הבאים: ההיסטוריה הפקה שבה המדינה היא את הציוד (מותגים ידועים רבים שלא יכתוב, לייצר ציוד בסין, טורקיה, צמצום ההוצאות על כוח העבודה יקר באירופה), שבו השנה מבוסס צמח וכאשר הוקם המותג הזה כאשר המותג הופיע ברוסיה. המוכרים חסרי מצפון שקט במכוון על העובדה כי הציוד שלהם מיוצר בסין, לעתים ללא ידיעת אפילו הסוחרים. כמה שנים של ניסיון נציג של המפעל ברוסיה.

ניסיון העובדה חברות רוסיות חשובות, כמו צוות מקצועי מיומן של החברה לוקח מספר חודשים. לא כל מנהלי נוכחים תערוכות הם אנשי מקצוע מוסמכים ביותר. נוכחות למרכז שירות מורשה (ASC). אינדיקטור טוב הוא צוות של מספר אנשים בעלי ניסיון רב בתיקון לשטוף את המכונית ציוד. נתקלתי במצב שבו מהנדס שירות כמה חודשים לא יודע איזה סוג של מנגנון בלחץ גבוה לשפוך שמן לתוך המנוע (הכוונה למפעל, אשר נותן שום מידע), ומכר היה מאוד. בערות זו של המנגנון נשפך שמן מינרלי SAE והם נשבר סירב לשאת אחריות אחריות ושירות. זמינות של חלקי חילוף (זה אחד היסודות של העסק הכביסה שלך): משאבות, מנועים עבור שואבי אבק מנקי הלחץ, בוכנה, ערכות תיקון, שסתומים לעקוף, חותמות גומי, חוסך עבור רובים, צינורות לחץ גבוה, אביזרים, וכו 'חלקים אלה נדרשים לעבודה בכל עת. אחרת, אתה תצטרך לחכות חודש וחצי, עד חלקי חילוף לא הולך לרוסיה. זה קורה כי חלק AED יוסר ייצור, עם אותם נעלמים חלקים. זה מיד לבדוק עם מנהלי הנסיגה הייצור, רכשת את המכשיר. איזה ערבות ניתנת על מוצרים, ומה חובות החברה לוקחת על עצמה לביצועו. בדרך כלל, הצמח מבטיח לא פחות מ 12 חודשים. אם הציוד אינו כיתה הדף, כלומר לדוגמה, שיוצרו בסין, האחריות תהיה מאופקת. חברות מסוימות להוסיף על אחריות, זהו תעלול פרסומת הרגילה כדי לפתות את הלקוחות. על הדוגמה של החברה ניתן לומר שהם נותנים אחריות למשך 18 חודשים ציוד למרכז שירות שם. איך הם אנשי מקצוע אלה כדי לקנות? שים לב כי האחריות אינה מכסה, מוצרי גומי ופלסטיק, נזק מכני, תחזוקה, אחריות שיחה עם מומחה. המוכרים חסרי מצפון יכולים אתה אומר על זה, אם לא קראת את כרטיס אחריות, ואז לגלות כי אתה צריך לשלם סכום מסוים לכל קורא, ותחזוקה. חברות רבות בפועל אספקת ציוד שטיפת מכוניות, "סוהר". זה מאוד נוח עבור הצרכן, שכן הטווח השלם של מוצרים ואספקה ​​שאתה רוכש בחברה כי מארגן אספקה, והתקנה של ציוד, עצות מעשיות יכול לסייע בארגון לשטוף את המכונית. כל המידע הזה ייתן לך ידע תיאורטי של הציוד carwash לעזור לך לבחור את הספק המותג של ציוד. כי לבחור דגם מסוים של ציוד אתה צריך לקבל את הידע הבסיסי ביותר על הצד הטכני של ציוד הכביסה.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.