כולם שמעו קורסים וירטואליים. כולנו מכירים מישהו אמר לנו: אני עושה קורס מקוון. רבים מהם זמני התגובה שלך אני להם זמן ללמוד דבר כזה מישהו ניסה לשכנע הנוצרת באמצעות קורס וירטואלי. למרות הרעיון לא לכולם יש אותו כמובן. יש מונחים רבים אשר להחליף קורס וירטואלי: קורס הדרכה מתוקשבת, e-learning, מקוון, מקוון, ולפיכך מגוון גדול. אף תחליף שנחתמות הוא כמובן ב- e-learning.

E-learning הוא מונח המגדיר את השימוש בטכנולוגיות מולטימדיה חדשות כדי לשפר ולפתח אסטרטגיות הוראה חדשות. באים, הנוצרי, לימוד או קורסים וירטואליים הדרכה דרך הרשת. השימוש לאינטרנט ולטכנולוגיות חדשות כדי ללמוד. אך אמיתות גדולות קורסים וירטואליים מקטע מסוים של ההכשרה לא החזקה, השימוש ניתן להרחיב את החדשנות ואת למידה כל החיים. באפשרותך להשתמש את המודאליות הדרכה וירטואלית ב ללא קצה של משתנים: לחינוך מבוגרים צריך משאבים חינוכיים לחינוך מיוחד של איכות (בכל הרמות)-פורמליים, לימוד פורמלי במציאות, כדי לציין יותר יש לציין כי לימוד הוא הכשרה לקורס מקוון הוא במיוחד עבור סוג זה של אימון. הוא לא רק אופנה, היא התקדמות החינוך מאז היתרונות הם להביא קורסים וירטואליים מבטיחים הכשרה אינו מסתיים אחרי בית הספר, מכון או האוניברסיטה.

למידה דרך האינטרנט מאפשר התאמה של קצב הלמידה אל התלמיד ואת הזמינות של הכלים של למידה ללא תלות בזמן או גבולות גיאוגרפיים. פעולה זו הופכת ללא עבודה, משפחה, או שניהם, ההכשרה מזין החיים שלנו: אנו לא להישאר מיושן בשוק העבודה, אנו לומדים מה שרצינו זה תמיד אבל אנחנו לא, מה כל כך, השאר חצי. זהו צעד גדול קדימה: ידע שרד לבסוף נובע בכיתה! יתרון גדול נוסף הוא מאמן או חברת הדרכה: שמירת זמן ועלויות. ההשקעה אותו הוא יותר תלמידים. אך ללא ספק, בצורה הטובה ביותר עבורנו, סטודנטים עתידיים של קורסים וירטואליים גמישות. ללמוד בכל זמן בכל יום בשבוע הוא ללא ספק תרומה גדולה. אך למרות קורסים וירטואליים האופנתיים ומהם היתרונות הם עצום, בספרד אבל הם רחוקים מאוד להגיע הרמות של מדינות אחרות. ארצות הברית, הדרכה מקוונת היא ב- 30%, כאשר בספרד הוא רק 15%. הבעיה הגדולה היא היישום המשתמש. חלק השגיאה ספרדי היה השימוש של סדרי יום ומידע מסורתית לתמיכה וירטואלית. התוכן חייב להיות מותאם לאינטרנט ולטכנולוגיות חדשות. אסטרטגיות ונותנים חייבים להיות תואמים. למרות מרכזי רבים מתחילים לעשות עבודה טובה מאוד, הדרכה מקוונת אמיתי עדיין לצאת במדינה שלנו. הבעיה הגדולה השנייה היא רבים מאיתנו פחד החדש טכנולוגיות. אנחנו מפחדים לא יודע כיצד להשתמש בהם, מפחדים ללמוד לבד. זה נותן לנו פחד לא יש מי לפתור לנו את הספקות לא לדעת כיצד להתקדם. הפחד הזה מנסה להתגבר עם אסטרטגיה חדשה של מרכזי הכשרה מציעים קורסים וירטואליים: למידה שמוזגו. כך אמר נשמע word קצת עם שירות קטן של מגמות אלה לשים את כל שמות באנגלית עבור דברים מאוד נפוצות. אבל לא, שמוזגו למידה היא מערכת המשלב לימוד עם שיטות הוראה מסורתיות. הוא שימושי מאוד להתגברות על פחדים. נינוחה חשיבה שאנחנו יכולים להפוך בנוחות קורס וירטואלי מהבית שלנו, אבל אנחנו עומדים יש סדר יום על נייר, כל החיים, ואנו, אם אתה זקוק לה, נוכל להגיע לכיתה, יש קשר ישיר, פנים אל פנים, עם מורה. מצב זה נועד לשמש חלופה, אשר נראה שהוא עובד טוב מאוד. משלב גמישות עם אבטחה. עבור רבים, לתת מעט חידושים, הוא הפתרון שלך לצורך הכשרה למרות לוחות הזמנים בלתי אפשרי. למה מחכים? קורסים וירטואליים או לימוד הם הפתרון שלך כדי להמשיך לפתח, כעת, אתה יודע שלהם לא סוד עבורך. בלוג MasterD – בוגר עיתונות – מאסטר ביחסים בינלאומיים – מוסמכים פרוטוקול, טקס – כעת, MasterD אינטרנט עורך תוכן – אני אוהב טיולים, היסטוריה, אינטרנט, וכמובן, עיתונאות.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.