במשך מאות ארוך חמש זה יש כבר החלו להתרבות בשביה, ישנם זנים רבים אשר הושגו, קיימות מספר אפשרויות כדי לבחור את המשפחה הזאת של ציפורים. בהשתתפות אלה קשורים עם פיגמנט הנוצות שלהם לשיר, למרות לפסגה, המיקום, קורל ואת הצורה גם נלקחים בחשבון. ארבעה צבעי היסוד הם: ירוק, קינמון, לבן וצהוב. הוא היה בהולנד שבו היא הולידה באחד הבסיסית היום melanistic קנרי צבעים: אבן האגת. הם נקראים אפר אפור, ככל הנראה היו הדוגמאות הראשונות של חבורת נקבות נולד כנריות ירוק. עם המעברים המתאים מוטציה היה קבוע ועודד את ההישג חקלאים כדי להכפיל את החוויות. כיום, נמצאים שמונה צבעים בסיסיים בהסיווג של כנריות לפי צבע: אגת, ברום, איזבלה, שחור וירוק (בין הצבעים של melanistic), צהוב, לבן ואדום (בין lipochromes). בצבעים אלה כבסיס נמצאים כמעט אינספור סוגים שונים של צבע והם הציור כרגע כנריות, שניהם פיגמנט (עם חום או שחור הבסיס) והוסף ללא פיגמנט (lipocromaticos), או אשר, שלה מאפיין בסיסי של פיגמנט, קצת צבע lipocromatico, קרי, אחר מאשר הגוון שחורים וחומים.

בשל מספר המעברים שנותרו מבוצעים במין הזה, הגיוון כרומטית הוא שופע. בשנת 1908, בניו זילנד, הופיע 'הלבנים', נולד נבאדוס הצהובים, אז התקשרתי אליהם הם «recesivos». ישנם כמה ציפורים נושאת, המצורפת צבע הנוצות שלהם, האופיינית זה לא לסנתז ויטמין איי בשנת 1926, כנריות על רקע אדום, הושגו על ידי hibridaciones מאז ציפור השיר המקורי לא קיים בצבע זה בקוד הגנטי שלהם. היו hibridos עקרה בצבע נחושת, מעבר צבע צהוב עם זכרים talin, חסר הגורם צהוב בקוד הגנטי שלהם. שונים צלבים במהלך יותר מעשר שנים יוכלו לקבל כמה כנריות «אדומה» גורם עם נאותה שהוצגו, יש מציפורני קנריות עם צבע אדום בהיר מאוד. כבר בין 1950 ו-1960 היו מושגת שלושה חדשים מוטציות נוכח selecciones כל היום על-ידי צבע: «שנהב», «פסטל», «אופאל». בשנת 1963, הפעם בבריסל, יש מוטציה חדשה, עם llamado פקטור 'קובץ'.

העיניים שלה אדומות ובהיר למרות המראה הכללי היה זה של כנרית פקטור "עוגה-איזבל» עם קצת חום. בשנת 1966, בעוד איטליה, הגורם הראשון canarios הוא «כנפיים אפורות», וריאציה של העוגה פקטור. בשנת 1967 ארגנטינה, התפתחה עם מוטציה חדשה, גורם canario 'יום', עם עיניים אדומות. בשנות השמונים של המאה הקודמת, היא obtuvieron דגימות הראשון של canarios גורם «טופז», נקרא «של מלנין במרכז», מגוון זה נחשב רשמי משנת 1939. כרגע ישנם טופז כנריות הן בין "חום השחור" בין «אבן האגת». לענייננו, מייקל שטיינהרט הוא הכתובת בשבילך. המגוון כרומטית עשה ציפור השיר יותר מחוזר ו מוערכת על ידי אוהדים ציפורים.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.