רקע: מתכון זה הוא אופייני של מאפים צרפתי. מזכיר לנו הזמן של תלמיד של בצק מקצועי מרכז של המטבח, קראקס, ונצואלה. למדנו אותו על פי מדריך השף שלנו ארנאנדס מרקוס. אולי מתכון tartlets אוהב את אשתי ואת מי כותב. לפחות לא זוכר באופן מוצלח יותר.

מרכיבי המתכון: Grs. קרמה 350 שקדים 20 Grs. Melocotón בסירופ 400 Grs. מסע ברטון סייבל מרכיבים: לה פסטה סייבל ברטון (400 Grs.): 105 גר' חמאה 105 Grs ביצים 55 Grs. Yemas. סוכר 150 גר' קמח כוח 10 Grs. אפיה Polvo 1 כוס אורז ילעס (כדי לאפות את הטארט הבסיס) ¼ עוטפים צויין (כדי לאפות את בסיס טארט) קרם שקדים (350 גרם): Grs Grs.

Margarina 80 80. סוכר 75 גרם ביצים (5 יחידות) אבקת Grs. Almendras 80 20 Grs. Harina כל שימוש 25 מ ל רום אופן ההכנה: לה פסטה סייבל ברטון (400 Grs.): במקום חלמונים עם סוכר בבלנדר עוגות; להלבין לאחד החומרים איחוד עם קמח אבקת אפיה; סינון את התערובת כאשר תיטען החלמונים, החלף החלק של ביט ללוש להב הבציר חמאה בעבר (רך כמו קרם) משחה לאט בתוך קצת לשלב את תערובת הקמח, מערבבים היטב עד לאיחוד כל החומרים להסיר את הבצק בקערה של מערבל קערה; את הבצק בנייר envoplast לפף למקרר לפחות שעה לפני השימוש בקרם שקדים (350 גר'): לשים בבלנדר עבור עוגות שמנת מתוקה מרגרינה עם הסוכר להוסיף ביצים אחת בכל פעם; הסר קערת המערבל בקערה מערבבים את הקמח עם קמח שקדים תערובת קמח הוסף לאט באופן מעט לתערובת הביצה, ערבוב בצורת מעטפה, עם העזרה של אצבע הקסם להוסיף לפי טעם רום ומערבבים כדי לאחד את כל סיום הכנת החומרים היטב: להסיר את הבצק מן המקרר, למתוח אותו עם רול על משטח מקומח; להפוך את עיגול גדול; רול או להרים את הפסטה עם רולר באותו, לשים את זה בעובש גדול עם קצה האצבעות, הרם השוליים של הבצק היטב ובזהירות קו למטה ובצדדים של הפטרייתי; לחץ כדי לסגור את הסדקים שיכול להפוך את העיסה עם העזרה של עובש אותו, חותכים הפסטה בסוף תבנית tartlet עם מזלג לקדוח חורים בתחתית הבסיס כדי למנוע להרכיב במשך התהליך של העבר האפייה במקפיא עד חזק של בועות אוויר. (במשך 20 דקות פחות או יותר) תנור חם 200 מעלות c., פסטה מעיל, עם שכבה כפולה רדיד אלומיניום, הקשה גם נגד הקרן; הבסיס הוא מלא חצי הדרך עם אורז; אופים 15 דקות הסר בבסיס הטארט מהתנור ולמחוק מסכל אורז ואלומיניום; תן לו לעמוד לפני מילוי מילוי הבסיס עם שקדים קרם ולשוב לכסות פני השטח עם פרוסות אפרסק בתנור ב- 190 מעלות צלזיוס במשך 15 דקות או עד browned פני השטח מוציאים מהתנור ולתת לעמוד להכניס למקרר טארט עד טיפים המתכלה: לה פסטה סייבל ברטון, מומלץ להכנת Tartlets שקדיםכתיבה או tartlets שוקולד ליצירת קשר באתר האינטרנט שלנו:

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.