PayPal

אתם מחויבים להצלחת העסק שלך? מה תהיה החלטתו במצבים אלו? רק אתה יכול להחליט מה חשוב יותר לך. בסביבה משפחתית ייתכן שיהיה עליך לשאת ולתת עם כל שותף וילדיהם יש הסכם על הזמן של העסק, אז זה לא להפריע. לשים על סדר היום במקום בולט ונראה לעין, כך בני משפחתו רואה את זה ולהיות מודע של העבודה שלך. 4. תאר את העסק שלך חייב להיות מסוגל לתאר את העסק שלך ביסודיות, במשפטי אחד או שניים חזקים המתארים אותה, מישהו יכול לחזור בקלות ולתאר את העסק שלך לאחרים. תווית בלתי נשכח גם יעזור לך לקדם את העסק שלך. 5. לדעת המוצר או השירות לאחר שבחרת את המוצר או השירות שלך למכור, אולי, ואולי לא יהיה איזה מוצר המשמש אותך אבל אם זה חייב להיות של להכיר את המוצר שלך בצורה אינטימית.

אם אתה מוכר ספרים אלקטרוניים או ספרים אלקטרוניים, אז אתה צריך לדעת את התוכן ואת הערך שלה. אם אתה מוכר תוכנה, אז אתה צריך לדעת איך זה עובד. עליך לבנות מוניטין של מתן איכות מידע והוא ידע על המוצר שלך כי אתה ספק מועדף. אם זה לא פרקטי לשימוש מוצרים מסוימים (כמו למשל להקת האישה נעליים האביר או סגן להיפך) במקרה זה המוכר לא רגיל, אבל עם זאת ניתן ללמוד על יתרונות, תכונות של המוצר באופן אינטימי. 6 ניהול לשמור על שיא טובה בשיטות המקצועי שלהם. סביר להניח כי אתה צריך להתייעץ עם כמה זה יעזור לך לייעל את האופן הנתונים הכספיים שלך וראיית כל שלה.

רואה החשבון שלך יכולים גם לעזור כדי לבחור כמה תוכנות לעזור לך משימות ניהוליות שלך, ובכך לפשט את כל האספקטים של העסק שלך. בנוסף אתה יכול לסייע לך אז זה להכין לך את הטפסים הנדרשים של חשבונות הבנק שלהם. . זה רעיון טוב יש חשבון בנק נפרד ומיוחד ל העסק שלך. זה הכרחי כי אתה גם לשמור רשומה של שמות משתמשים וסיסמאות שלך עבור כל אתר אינטרנט כדי שהגישה. ישנם כלים נוספים מתוחכמים יותר מאשר רק נייר ועיפרון, בשביל זה הם כלי מסחריים ושליטה אחרים חינם נושאת את הסיסמאות שלך. 7 ההגנה על המחשב שלך המחשב שלך הוא סם החיים של העסק שלך ואת חייבת להיות מוגנת כולל את הנתונים שבידיה. אתה צריך אנטי-וירוס, חומת אש אישית, תוכנית אנטי ריגול ושאר אנטי-מודעות. 8 לקנות מחשבים אתה ממליץ לקנות דומיין, בטוח היא כי ישנם ספקים רבים לתת לו מרחב כדי לגרום לך לחשוב באתר מיני, אבל האמת היא כי אם אתה משתמש באפשרות זו, אותך ואת העסק שלך ייתן את המראה של חוסר רצינות. בנוסף שירותים חינם אלה להוסיף פרסום עליך, זה הופך להיראות רע לאתר שלך. בספרדית, ישנן מספר חברות המציעות השירות של תחומים, אבל אישית אני מעדיף האמריקאים, כיוון? כי יש כל כך הרבה תחרות בסוג זה של שירותים בארצות הברית זה עולה הרבה יותר לטינים, גם בדרך כלל שירות לקוחות טוב יותר. 9. עיבוד של תשלומים אתה צריך למצוא תהליך לקבל כרטיסי אשראי, כך שירותי יכול לשמש – PayPal – סערה לשלם – הוצאה 2 – Clickbank אלה הכלכלי יותר שבה אתה יכול להתחיל. ברגע העסק שלך מתחיל להוריד, אז אני מאוד ממליץ להחזיק חוזה עם בנק לקבל תנועות ישירות. גם אתה יכול לשקול צורות אחרות של המטבע אלקטרוניים כגון eGold 10. חשבונות דואר אלקטרוני לאחר בעלות תחום משלך באפשרותך לשייך אותו חשבון דואר אלקטרוני. חשבון זה יכול לעזור לך לקדם את האתר שלך ולתת תמונה מקצועית יותר. כהערה האחרונה, להסיע את העסק שלך בצורה אתית, לספק שירות מעולה, להיות גאה כוללות את שמו על המוצרים או השירותים שאתה מוכר, אז אתה תהיה בדרך לפתח לטווח ארוך חברות אינטרנט. Yadira ברבוסה.

Trackback

no comment untill now

Sorry, comments closed.